Zajímalo by mě, do kolika let rostou chlapci a jestli je nějaká souvislost mezi výškou rodičů a výškou dítěte.
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? rynek878, J20 před 5898 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Bývalý manžel mně přerostl o 4 cm,když mu bylo 26 let,prostě najednou vyrostl,asi ze mně…pořád říkal,já z tebe snad vyrostu…
| 0 Nominace Nahlásit |
Růst zpravidla u chlapců končí mezi 19–21 rokem .
Co se týče výšky tak pokud máte rodiče vysoké budete zhruba stejně
vysoký jako oni,ale mám známých kteří jsou vysocí a mají děti ještě
o něco vyšší než jsou rodiče.
| 0 Nominace Nahlásit |
Chlapci rostou až do věku 21 let. Je to samozřejmě individuální, ale
je mnoho případů, kdy jsou chlapci třeba do svých 18 o hlavu menší než
jejich spolužačky a za ty následující 3 roky dorostou třeba do téměř
dvou metrů.
Výška je samozřejmě dědičná záležitost a navíc děti obvykle
přerůstají své rodiče. Rozhoduje o tom ale výška obou rodičů, ale
i prarodičů. Jeden můj opravdu dost vysoký kamrád má oba rodiče
poměrně nízké postavy, dlouhán byl ale prý jeho dědeček.
| 0 Nominace Nahlásit |
délka růstu a čas jeho ukončení se určuje podle začátku puberty-čím dřív puberta, tím dřív uzávěr růstových chrupavek. Někteří mohou skončit (a pak se jen zmenšovat:) už i v 17-ti letech.
konečná výška: dneska mají tendenci děti vyrůst více než rodiče, je
to díky lepší péči a množství stravy,…
průměrná výška je zhruba výška otce, zmenšená pokud je maminka
moc nízká.
|
1Kdo udělil odpovědi palec? anonym
před 5897 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 3472 | |
| marci1 | 2022 | |
| annas | 2020 | |
| Kepler | 1902 | |
| mosoj | 1778 | |
| da ny | 1590 | |
| zjentek | 1292 | |
| elkon | 1138 | |
| hanulka11 | 1028 | |
| quentos | 962 |
| Děti a zdraví |
| Ženy a zdraví |
| Muži a zdraví |
| Nemoci |
| Fitness |
| Životospráva |
| Ostatní zdraví |