dejvid11

Do kolika let se roste?

Ahoj lidi zajímalo by mě do kolika let rostou kluci a do kolika let jste popřípadě rostli vy mě bude za 2 měsice 17 a meřim asi 175 cca muj otec 196 mama 179 je možné že se ještě vytahánu na otcovu výšku ? a je možný že sem se ten rust skurvyl tím že když mi bylo 14–15 tak sem malo jet ?

Nejlepší odpověď
gecco

Jo, je možné, že sis nějakou dietou narušil růst…
Uvidíš…
😉
Já rostl asi do 17, v necelých 16 jsem za dva měsíce vyrostl o 8 cm…
___
Každopádně si z toho nedělej hlavu – buď rád, že vůbec rosteš…
😉

Další odpovědi
marci1

Ptáš se už potřetí a každou otázkou uvádíš jiné míry rodičů. 🙂
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-mi-16-cm-matka-meri-177-cm-otec-meri-183-cm-me-puberu-sem-mel-ve-13-letech-na-brichu-nemam-zadny-chlup-vousy-jsou-j

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-mi-16-let-merim-177-cm-matka-meri-175-cm-otec-meri-186-cm-vyrostu-jeste-podle-jednoho-testu-bych-mel-mit-187-mam-na

dejvid11

jo ale přetim sem si typoval tet sem se jich zeptal a řekli mi toto

orwell

A nebylo by lepší je přeměřit? Já jsem např. za posledních 5 let vyrostl o mínus 1,5 cm 🙂