dejvid11

Je mi 16, matka měří 177 cm, otec měří 183 cm. Pubertu jsem měl ve 13 letech. Mám šanci ještě vyrůst?

Je mi 16, měřím 176 cm, matka měří 177 cm, otec měří 183 cm, pubertu sem měl ve 13 letech. Na hrudi nemam žádný chlup, vousy mi zatim moc nerostou, jen knír a trošku na bradě, ale sou docela jemné. Mám šanci ještě vyrůst?

Nejlepší odpověď
marci1

Pravděpodobně ještě porosteš. 🙂
Zkus si vypočítat svou pravděpodobnou výšku : http://www.poruchy-rustu.cz/jak-bude-me-dite-vysoke/

Další odpovědi
gecco

Pokud nemáš nějaké růstové problémy, pak je ta šance velmi výrazná, spíše jde o pravděpodobnost…
😉

arygnoc

Pubertu jsem měl ve 13 letech.

zo ma bopavilo.
ja ju mám dodnes (ako dôchodca).

😉

anonym

Nějak jsem nepobrala, co vlastně řešíš? Svoji výšku, nebo chlupy na bradě?

quentos

i kdyby ne, tak co? 176 cm je ažaž…

dejvid11

všichni lidi kolem mě mají 185 a vyš takže si připadam docela malej jinak muj děda měři 191 nevym proč já sem tak malej

gecco

Protože jsi mladej…
😉
To obé přejde – povyrosteš a zestárneš…
😉