Kenzie Teena

Do kolika svých let mohu navštěvovat dětského lékaře?

Je mi 14 let, zanedlouho 15. Nevíte, do kolika let je dětský lékař? Děkuji za odpovědi, Kristýna

Do kolika letech je dětský lékař?

Nejlepší odpověď
anonym

Máš na mysli do kolika let a ne letech?Že jo?
Do svých 19. narozenin. Pokud se do té doby sám nezaregistrujete jinde, registrace bude automaticky zrušena v měsíci, ve kterém dosáhnete věku 19 let.
Praktický lékař pro děti a dorost Vás může ošetřovat do dovršení 19.roku života. Pak je nutná registrace u praktického lékaře pro dospělé.

Další odpovědi
redy

Asi do patnácti si myslím 🙂

anonym

Dětským lékařem může být lékař až do důchodu. Snad ses chtěla zeptat, do kolika let je možné chodit k dětskému lékaři.

Jinak jde o praktického lékaře pro děti a dorost, u něhož budeš registrovaná až do svých 19. narozenin. Pokud se do té doby sama nezaregistruješ jinde, jinde, registraci ti automaticky zruší v měsíci, ve kterém dosáhneš 19 let.

https://www.vzp­.cz/otazky-a-odpovedi/zdra­votnictvi-a-zdravotni-pece/36/jak-najit-noveho-praktickeho-lekare

Michalmic

Syn chodil k dětské lékařce Valchové www.mudrvalacho­va.webnode.cz, ta nám před dovršením 19ti let sama doporučila lékaře pro dospělé.