dejvid11

Můžu ještě vyrůst?

Ahoj před týdnem sem byl na sedmnáctiletá kde mě vážili a měřili a naměřili jen 178 cm není to na kluka malo ? myslíte že bych mohl vyrůst ještě alespoň 2cm nebo se stím mam smířit že jsem trpaslík … rodiče mam vysoký .

Odpovědi
anonym

Neboj vyrosteš. Já v tvém věku měřil 175 a nyní mám 186. Na výšce rodičů to nemá vliv.

orwell

Pamatuji se, že někteří z nás (co už něco pamatujeme), rostli ještě na vojně. Tak do těch cca 20 let můžeš klidně povyrůst. Už to sice nebude o 10 cm, ale ty 2 až 3 klidně. Doktoři to na rtg. snímku štěrbin některých dlouhých kostí dokážou říct natvrdo. Ale 178 cm stačí, co bys chtěl? Pokud nechceš hrát profesionálně basket, tak buď v pohodě. Jako trpaslíka do zahrádky bych tě rozhodně nebral, to bys moc vyčuhoval 🙂

jirka F

Já mám 175 cm a jsem naprosto spokojený a rodiče mám taky vysoký tak kdo je tady trpaslík?

anonym

Byl tady jeden a jmenoval se Jugar.