Mia Kimova

Mam velke komplexe. Vazim 44kg 157cm. Otec 171cm mamka 159,5cm. je mi 14 a pul. Boli me kosti. vyrostu??

Do jake vysky tak prumerne muzu vyrust amela bych mit z toho komplexe? Je to dostacujici vyska na to abych se ve verejnosti necitila jako pidizena??

Nejlepší odpověď
Syd

Asi ještě trochu vyrosteš. Já od 14 do toho 16. roku ještě povyrostla asi 1 – 2 cm. Možná to bude znít tvrdě a asi jsi chtěla spíš povzbudit, ale abych řekla pravdu, víc než ty 3 cm nečekej. A ano, je to malá výška, ale ne přímo pidižena. Nejmenší žena na světě měla 58 cm http://en.wiki­pedia.org/wiki/Lis­t_of_shortest_pe­ople, těch 160 cm je sice relativně málo, ale jestli budeš nosit podpatky, budeš mít celkem běžnou, i když trochu menší, výšku. Možná znáš sestry Olsenovy, který měřej taky 160 cm a určitě nejsou kvůli tomu nějak handicapovaný http://www.whos­datedwho.com/sec­tions/celebri­ties/height/63-inches_12

Další odpovědi
Ella

máš ještě dost času vyrůst…
btw moje kamarádka má 156 cm a je jí 25 let. Když jsi silná osobnost je jakákoliv výška dostačující…

mosoj

Co je malé to je hezké .

anonym

Ja si myslim , ze jeste vyrostes. Neco mezi maminou a tatinem. Ja merila v 15 letech 166 cm a ted mam 176. 🙂 Ale rodice jsem mela take tak vysoke. -iv-
Doplňuji:
Pro Mosoj : Ale ne uplne vsechno !! 🙂

hanulka11

člověk se nehodnotí podle výšky, ale podle inteligence a úspěšnosti

třeba nebudeš velká vzrůstem, ale budeš úspěšná ve svém povolání

greycell

neboj, vyrosteš ještě! A co Tvoje další míry? (pouze ze zvědavosti,ve vší počestnosti:))

anonym

Prosímtě jak můžeš mít ze své přednosti komplexe? Bolí kosti/rosteš. Obecně je známo, že těhotenství zpomaluje nebo zastaví růst. To je jiná věc. Vedle vysokých žen se cítím jako trpaslík i se svojí výškou 185 cm. Tak na nás mysli že takovou třeba potřebujeme. http://img.na­dapenny.com/t20/112­81/nadap161209498­180231.jpg