tomas11tomas

O kolik cm ještě povyrostu? Měřím 175 cm, Můj otec měří 176 cm a matka 173 cm.

Zdravím, je mi 14 let a 4 měsíce. Měřím 175 cm, Můj otec měří 176 cm a matka 173 cm. V poslední době moc nerostu. za poslední rok jsem vyrostl jen 4 cm. Myslíte si, že ještě můžu vyrůst tak na 185 cm? Předem děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
Drap

Jsi ještě příliš mladý, aby bylo možné udělat kvalifikovaný odhad. Naděje že dorosteš do 185 ale je.

Další odpovědi
orwell

Za mého mládí kluci o něco povyrostli dokonce i na vojně (tedy někteří). 2m habán z tebe asi nebude, ale něco nad 180 cm můžeš udělat, času je na to dost. Já si myslím, že i s tím co máš teď, jsi tak nějak za vodou a není třeba zoufat 🙂

Edison

Kolik měří soused a pošťák?

orestez

Pošťák s balíkem asi 3 čtvrtě metru. A soused je jako já. Máme stejné klíče ale jiný čas na obědy a večeře.