Chci vyrůst..vyrostu?

Dobrý den je mi13let za 2 měsice14.jsem holka a mám 156cm..otec 178 a mamka152..chtěla bych vědět jestli vyrostu do výšky 170cm?

Nejlepší odpověď
fortin

Hele ja ti neco povim, jako holka se prave vubec nemusis trapit kvuli vysce. Podle me je idealni vyska pro holku 160–170 cm a u kluku by bylo idealni 170–180 cm. Ja nevim proc chces byt jeste vyssi kdyz 166 cm je krasne. Kluci nemaji radi moc vysoke holky (zirafy) a pak si stejne nebudes moc tolik vybirat. A i kdybys chtela jeste vyrust tak nezoufej, mas cas a hlavne se to muze jeste dohnat spravnou vyzivou a hlavne nesedet celej den na prdeli u pocitace.

Zdroj: http://www.spo­vednica.sk/de­tail.php?statu­sik=318256&ka­teg=1&nove=0&or­derbyide

Další odpovědi
Q

Není to jen výškou tvých rodičů 🙂 nezoufej. Podívej se do takové knížečky (nevím, jestli ji taky Vaši dostali a vyplňovali OČKOVACÍ PRŮKAZ takový ten velký A5 formát… tak uvidíš kolik by asi si měla vyrůst z hlediska výšky, váhy, obvodu paže, obvodu ruky a vývoje TVÉHO těla od malinka. Pokud tento očkovák nemáš, pak jsou na internetu PERCENTILOVÉ TABULKY RŮSTU, ale potřebovala bys ty Tvé vstupní údaje.. Kolik kdy si měřila, vážila… Poznáš, podle které křivky „lezeš“ a kčemu asi podspěješ. Každopádně malých holek bude v Tvé dospělosti méně, takže možná budeš právě proto mezi kluky tou nejžádanější, kdyby náhodou 🙂 Jinak existují pokrmy, které růstu prospívají a které zase růst brzdí (nemyslím přímo chemické ovlivňování pomocí medicíny 🙂

anetadela1

Už jsi dostala menstruaci? Pokud ano, tak už moc nevyrosteš. Pokud ne, tak bych řekla, že máš ještě reálnou šanci, ikdyž 170 cm to asi nebude.

Fortine ona má 156! Ne 166.

Michal

Já si myslím , že asi ne,ale u tebe to není důležité tak ,jako u kluka.Jestli je to kvůli klukům,tak se netrap. A vůbec se netrap,ahoj Michal.

panenka

URČITĚ VYROSTEŠ VŽDYT JSI TEPRVE VE VÝVINU ALE DO JAKÉ VÝŠKY TO JE TĚŽKÝ ŘÍCT MALÁ NEBUDEŠ ALE BUDEŠ VYSOKÁ TAK ABYS MĚLA VÝŠKU TAK NĚJAKOU MEZI TATINKEM A MAMINKOU

mojitek

Jeste kousek vyrostes,neboj. A netrap se,protoze co je maly to je hezky 😉

Nuk nuk

Nevím, jestli vyrosteš do výšky 170 cm. To Ti asi poví sotva někdo. Možná Tvůj lékař se může pokusit to podle něčeho odhadovat, ale přesně Ti to neřekne ani on.
Nicméně si myslím, že na těch 156 nezůstaneš. Dívky sice přestávají růst oproti chlapcům trochu dříve, ale i tak je to zhruba do 18 let. Já jsem se například zastavila přesně v 18ti. Máš čas.

honza19hk

já ti něco povím : já měl v patnácti letech 156 cm těď v 19 mám 205cm-tzn.růst je u každého individuální-např já jsem za ty 4 roky vyrostl o půl metru(tohle se vidí jen zřídka)ale nemusíš se bát taky vyrosteš ale na rodičích to vetšinou nezáleží-záleží to na tvých růstových buňkách a ty se každého člověka liší:-)

infant

Výška se dědí cca ob jednu generaci, takže se podívej jak velcí byli tvoji prarodiče.
Malé holky jsou roztomilé.

Zdroj: infant.blog.cz