Adulka159

Jak mám udělat seminární práci na téme Hodnoty a živ. styl?

Ahoj, promiňte, ale nevím si rady.. Zadali nám ve škole seminárku na téma Hodnoty a životní styl. Nevím si rady, protože mě vůbec nenapadají nápady, co tam napsat.. :/ Budu ráda za každou radu, co vs napadne.. ;)

Odpovědi
venkovan

Snad máš nějaké svoje hodnoty, kterými se snažíš ve svém životě řídit, tak o nich napiš. A potom se zamysli nad nejběžnějším životním stylem a porovnej ho jak do něj tvoje životní hodnoty zapadají. A pporovnej svoje hodnoty třeba s hodnotami prarodičů, nějakého knižního hrdiny apod.
Žádný problém – jde to samo.