zjentek

Jak je to ve skutečnosti s MDŽ?

Některé jazyky tvrdí, že se slaví dnes, tj. 7. břežna. 🙏

Odpovědi
Disraeli

Dnes není 7. … ;) 🙏

Rokio

MDŽ pro mě znamená, že popřeji všem ženám, které jsou součástí mé rodiny, vše nejlepší a něco jim dám, obvykle příspěvek na cokoliv. Peníze sice nejsou originální, ale není to něco, co obdarovaná nevyužije a může si za ně koupit, co chce.

Myslím si, že se MDŽ skutečně slaví dnes.

zjentek

Sorry, oprava, to už je zase osmýho, ježiši… 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦­‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ …jsem dnes tak zblblý že už se i rouhám, oprava, chci říci Lorde, náš pane 🙏 …Bože, jak to utíká… 🙏

Disraeli

To je vůl… 🤦‍♂️😋🤣