tesss88

jak je to s vyberem slozenky?poradte prosim.

jak je to s vyberem slozenky?poradte prosim.na adresu meho trvaleío bydliste mi byla poslana slozenka s penezmi,avsak me soucasne bydliste je jine,myslite ze mohu penize vybrat i v jinem meste,samozrejme s OP.dekuji

Nejlepší odpověď
panenka

Pokud vám přišla složenka je na vaše jméno tak ano měli by vám jí vydat na každé poště v ČR s platným OP.

Další odpovědi
anonym

Ano,složenku můžeš vybrat na jakékoliv poště.

hanulka11

lze vyzvednout na kterékoliv poště

elektrikář

Pokud budeš mít složenku u sebe proplatí jí každá pošta na osobními doklady.