arwen

Složenka typu C, kdy dojdou peníze

Dobrý den, před týdnem jsem posílala peníze přes poštu složenkou C (ne do banky, ale hotově) chtěla bych se zeptat do kdy peníze přijdou, je možné že to bude trvat i dva týdny?..a kdybych náhodou spletla adresu, vrátí se mi zpátky? Je mi 14 let, nikdy jsem peníze neposílala, tak nevím.
Děkuji moc za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Drap

za dva až tři dny

Další odpovědi
hanulka11

určitě nejdou týden , zajdi si na poštu s tím ústřižkem a oni ti to zjistí, zda už peníze byly doručeny

složenka C je dobírková složenka a peníze se vybírají při doručení zásilky /vybírá je pošta /- jak jsi tedy peníze posílala?

baghira

Mělo by to trvat dny, rozhodně ne týdny. Nedoručené (nedoručitelné) peníze se ti samozřejmě vrátí.