Lgee

Jak je možné, že je toto video níže tak oblíbené?

Je pravda, že to dělalo malé dítě (viz popisek), ale zase na druhou stranu 22 like / 1 dislike je docela divné :D

https://youtu.be/V4-vBmYR7DY

Nejlepší odpověď
ElonMusk

Idiotů se najde vždy dostatek. Teď mě již omluvte, musím jít odhánět vidlema hordy uprchlíků.

Další odpovědi
Funna

22 like ti připadá hodně???…SPD mělo ve volbách půl miliónu hlasů, takže 22 je jak plivanec do moře…

Edison

A jak víš, že je pravda, že to dělalo malé dítě? Kde bereš tu jistotu, že ten popisek není hra na city? Je to stejnej blábol, jako videjo samo.

FlAsh_7

Asi video zhlédli sympatizanti stejného názoru.

anonym

No já tam rozhodně těch DISLIKE vidím víc 🙂 A divné mi to nepřipadá, to video je totiž dokonalý nesmysl.

anonym

Proč se musí hned českou vlajkou ohánět každý nesnášenlivý grázl, vyděšený i ze slova „cizinec“.

Edison

Elon, vidlema? Proč tak neefektivně??

independent

Dej to sem ještě jednou a někdo to nahlásí YT jako šířící nenávist.

Lgee

Už sem to zkoušel tak nahlásit a nesmazali to.tajze to může nahlásit kdekoliv nic se nestane.

anonym

v tom případě mají nepodložené lži na yt období hájení 🙂

Lgee

Funna- ty si asi jinačí magor, je tím myšleno poměr like/dislike/shléd­nutí. Ne počet.

Pepa25

To přece úzce souvisí s počtem shlédnutí: při pár stovkách je jasné, že to bylo sdíleno jen mezi názorově spřízněnými lidmi …

Lgee

Nikde to sdílené nebylo. Lidé to vyhledali asi v YouTube vyhledávací.