Malina55

Jaký názor máte na youtubery? Máte nějakého oblíbeného?

Odpovědi
Lamalam

Názor nemám, toto umění nesleduji a žádného oblíbence nemám.

anonym

Čeští YouTubeři = odpad.
Jestli chceš nějaký kvalitní content, sleduj zahraniční, výběr je široký.

arachis

Jsou to kašpaři, vesměs by u publika někde v kavárně neuspěli, tak se realizují takhle. Naštěstí na rozdíl od kavárny se na ně člověk nemusí dívat. Ale třeba se někdy mezi nimi zrodí hvězda, proč by ne.

Kura

Jsou to chudáci, kteří si myslí, že když budou ze sebe dělat šulinky a vlezdoprdelky, tak že jim ostatní šulinci budou dávat odběry a tím získají statisíce měsíčně za reklamu. Proto zásadně nedávám odběry videí. Nebudu podporovat havěť co nechce makat, ale kravinama si „vydělávat“ prachy. Osobně dávám na youtube videa, ale neočekávám ani zbla odběrů, stačí mě, když vidím, kolik mám shlédnutí videíček. Dělám to sobě pro radost a jen se s tím dělím s ostatními. Chudáci, co na tom chtějí zbohatnout, jsou jen nemakačenka a ubožáčtí kryplové.