Chcete někdo tvrdit,že Annas a Kerberus je tatáž osoba?Dr.Axle,vys­větlíš?

annas

člen od 11/2009

O mně

Bruce Lee
Život je stále plynoucí proces, v jehož průběhu se vždy objeví nějaké nepříjemné věci – mohou zanechat jizvu, ale život přece plyne, a pokud se zastaví, zvětrá stejně jako voda. Je třeba jít statečně kupředu, protože každá zkušenost je lekcí.

Kerberus

člen od 8/2010

O mně

Svůj osud jsem neznala, svůj život jsem poznala.
Celý život, jen lesk a sláva a na stará kolena jsem sama.

Jsem tu a hledám partu lidí, co se za svůj život nestydí.
Doplňuji:
Cituji Dr.Axla

Kerberus byl jen zapůjčený profil, poslední aktivita před 22 dny, kdy bylo zažádáno o jeho zrušení, zatím ještě na webu figuruje jako neaktivní.
Jeho uživatelka si obnovila původní profil annas, takže je tu permanentně už od dřevních dob založení Odpovědí.

Nejlepší odpověď
anonym

Ja bych to vysvetlila asi tak :
Annas , i Kerberus je jedna a tataz osoba. Annas odesla z odpovedi kvuli urazkam . Protoze se ji po case styskalo , propujcila si profil od sve kamaradky Kerberus. Ona sama nemela tedy 2 profily. Vse diskutovala s Adminkama. Mela od nich vse schvalene , nebylo nic proti pravidlum.
Ja o vsem vedela a schvalila , dokonce i doporucila , at se uz neboji a vrati se k Annas.
Ja za ni budu vzdycky bojovat .. , i kdyz neni za co.
Ona je velice vzdelana zena a ja k ni vzhlizim. Proto jeste jednou pisu : Nemela 2 profily a vse .. kazdy krok mela schvaleny od Adminu.

  • iv-

Doplňuji:
Hanulko, a v cem vydite ze nekdo udelal ustupek ? A v cem vyhodu ? Dekuji za odpoved v diskuzi.
Nevidim v tomhle, ze by bylo neco proti kodexu. Kdyby bylo , tak by to nebylo schvalene. -iv-

Další odpovědi
Terryle

Jejdamane, A CO? Možná je to proti kodexu, ale má to prakticky na něco vliv?
Obě jsou zlaté, nemusej si „naklikávat“ palce navíc. Nehledě na to, že by to byla pěkně odporná piplačka.
Nevidím důvod, proč by jeden uživatel nesměl v průběhu času změnit profil. Na jinejch službách se to děje naprosto běžně a nikdo to neřeší. A pokud se tu oháníme tím, že nejsme komunitní povídací server, ale především „odpovídárna“, tak by o toho člověka „za profilem“ mělo jít o to míň…
Osobně mi je fuk, kdo otázky pokládá nebo zodpovídá, pokud tedy otázky a odpovědi mají smysl a úroveň.

Že vás tyhle žabomyší války baví…

annas

Annas a Kerberus není původně jedna a táž osoba. Já jsem pouze zapůjčila svůj profil paní, která měla profil Annas, ten zrušila jelikož tu čelila jistým útokům. Tedy její profil byl stále někomu trnem v oku. Po odpovědích se jí stýskalo, nechtěla se ale vracet k profilu Annas, jelikož je to velice citlivá bytůstka. Tak jsem jí nabídla, že jí dám profil, který jsem si založila já, jelikož mi to doporučila dcera. Bohužel, tolik jako moji dceru mě to tu nenadchlo, tak pro mně nebyl problém profil přenechat. Myslím, že jsme tím žádný kodex neporušili. Někdy je tu jeden profil, na který se přihlašuje i celá rodina. Nevidím v tom žádný problém. Ani nikdy ta paní nepoužívala oba profily najednou, nijak z toho netěžila, jen chtěla být dále v klidu součástí odpovědí.
Doufám, že toto jako vysvětlení postačí, myslím, že není třeba, aby k tomu kdokoliv cokoliv dodával.
Každý by si měl v první řadě zamést před svým prahem, to je přesně ten důvod, proč nemám touhu sem chodit, poukazuje se tu na kodex, ale přitom ho téměř každý nějakým způsobem porušuje.
Jestli bude profil Kerberus zrušen, nebo jestli si ho bude chtít někdo další zapůjčit je jen na mě. Jestli ho chtějí admini zrušit, tak ať ho zruší.
Annas obdivuji vaši lásku a oddanost k Odpovědím a držím vám palečky, ať tuto přeháňku zvládnete.
Na závěr chci jen říct, že jsem chtěla jen pomoci, nemělo to žádný jiný důvod. Dejte už té Annas pokoj. Odpovídejte na dotazy, pokládejte otázky, prostě dělejte to, co se od vás čeká a nepitvejte se pořád v ostatních. Ať už v jejich soukromí, či v jejich působnosti zde na Odpovědích. Tady přeci jde o kvalitní odpovědi a o nic jiného.
Děkuji za pochopení Jana

Při vrácení profilu se z Kerberus stala opět annas,, jejíž profil byl deaktivovaný.
Došlo k chybě v programu, jak je někde vysvětlené.

barnajka

Noo, popravdě…taky mě to už napadlo. A ne dneska, ani včera :)

Totiž: Annas jsem donedávna neznala, ale Kerberus byla vždycky bezpečně rozpoznatelná: už samotnou formulací otázky, tématem…

…a taky hlavně…

…stejně jako používala HODNĚ ČASTO tři tečky…

ČIli toto: „…“ :)

Do té doby jsem si myslela, že třítečkofilií trpím jen já, ale najednou jsem si mohla vydechnout, že podobně postižených je nás víc.
Bylo to opravdu úlevný zjištění, opravdu :)

No a pak Kerberus zničehonic zmizela, vrátila se Annas…a tři tečky tu jsou zas.
Bylo mi to podezřelý hned, ale než spřádat nějaký konspirační teorie, radši jsem si zamkla pusu na zámek. Už jednou mě Dr.Axl napomenul, že trpím přebujelou fantazií, tak od té doby si ty svoje fantasmagorie radši nechávám pro sebe :D
(Ačkoliv bych jich ještě pár v hlavě měla ;)

Díky barbakane, že nejste srágora jako já a že jste možná napomohl k pročištění zdejšího ovzduší ;)

Závěrem bych ještě měla jednu otázku na adresu Dr.Axla a Kerberus (příp. Annas):

Pokud je ta barbakanova teorie pravdivá, proč potom ta komedie…co, vy dva?

A pak se nám divíte, že tu furt rejpeme, spekulujeme a poukazujeme na zdejší nešvary…

Kdyby nebylo na co poukazovat, s největší pravděpodobností bychom nepoukazovali…
Nevím teda jak barbakan, ale já osobně nejsem rejpal ani z povolání, ani ze sportu…
Rejpnu si vždycky jen tehdy, když silně cítím, že tu něco smrdí… ;)

led

Nezaujíma ma „Kto“, ale „O čom“ je otázka alebo odpoveď. To sa týka aj hodnotenia. Prirodzene, niektoré mená sú už značkou kvality. Je škoda, že u niektorých si nemôžem priamo pozrieť spätne ich otázky/odpovede, len cez zdĺhavé vyhľadávanie, ale asi to uzavreli, aby ich nikto neotravoval. Je to ich rozhodnutie a to treba rešpektovať. Annas mala svoj spôsob spolupráce, je to jej vec, jej rozhodnutie a nás do toho nič nie je.
Doplňuji:
Skúste sa zamyslieť nad slovami z motta oboch profilov:
1 – Život je stále plynoucí proces, v jehož průběhu se vždy objeví nějaké nepříjemné věci… …Je třeba jít statečně kupředu, protože každá zkušenost je lekcí.
2 – Celý život, jen lesk a sláva a na stará kolena jsem sama.Jsem tu a hledám …

Poplach, konečne nepriateľ na obzore! Ozbrojme sa, bojujme! Hľa, tam sú: Závisť, až nenávisť! Ale…Stop!…
Načo tie žabomyšie vojny? Prečo? Kto má z toho osoh?

aramah

Kerberus či annas obě mám moc ráda
a jestli je to jedna žena nebo dvě je pro mě vedlejší.
Nic tady neskoumám ,neřeším.

iceT

Já si to nemyslím,že je to jedna a tatáž osoba,a i kdyby byla,tak by mě to nevadilo.

Na druhou stranu,paní Annas mi jednou psala soukromě přes odpovědi,ovšem kontakt zůstal utajený a paní Kerberus mi taky psala soukromě a kontakt zanechala.Takže si nemyslím,že by to byla jeden a týž člověk.

Alesh

Musím říct, že naprosto nezávisle na tomto či jiném předešlém příspěvku, mě to taky už napadlo. Jistou podobnost ve stylu otázek, odpovědí a bodování u těchto dvou profilů cítím. Na druhou stranu mi přijde dost nereálné, že by jedna osoba dokázala v součtu „vyvařit“ tolik bodů.

bolak

annas mi nevadí, ale přiznám se Kerberus zrovna dvakrát nemusím

a to že annas=Kerberus, to je mi absolutní šumák, prostě mám radši annas

Drap

Nemyslím si, i když jistá podobnost v odpovědích je stejná,Myslím však že je to dáno sečtělostí a potřebou přemýšlet o věcech kolem nás.
Dr.Axl má zřejmě jako obvykle informace, které jsou pro nás obyčejné smrtelníky nedostupné. A nebo že by patřilo mezi jeho hoby vytvářet různé konspirační teorie ?
A kdyby to byla jedna osoba tak o to jí patří větší čest a sláva. A je to jen její rozhodnutí.

hanulka11

já už si to myslím hodně dlouho i jsem tu už o tom psala…možné je všechno…ovšem kdo řekne pravdu??????
Doplňuji:
můj názor je …nemusíte s ním nikdo souhlasit, že by se neměly dělat ústupky ani výhody nikomu

anonym

Na osobní výzvu, osobní odpověď. Myslel jsem, že jsi zaregistroval před 36 dny jejich (fcoop + Kerberus) vlastní veřejné odhalení, viz odkazy níže:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/take-jste-si-vsimli-kdopak-se-nam-to-vratil
Už tehdy znalo pozadí odmlčení cca 7 uživatelů (včetně té, jež zapůjčila dočasný profil). Sám jsem jí fandil, aby se obrnila a vrátila se ke své pravé identitě. (Původně ji napadali Miroslavst a bubca, později i barbakan, jenž se pak formálně omluvil).
Kdo sleduje genezi, ví, že si nemusím nic vymýšlet ani kontruovat fikce. Naopak jsem horoval za férovost a sám bych se nikdy za jiné profily neschovával, byť zpětně respektuji důvody některých zranitelnějších uživatelů z doby, kdy jsem ještě byl na jiných webech.
P.S. Potvrzuji důležitý doplněk iv, vše bylo průběžně konzultováno s admini, jinak by tato transakce nebyla technicky proveditelná. Na rozdíl od starších případů vícečetných profilů partyzánským stylem, a to dokonce i u renomovaných uživatelů, což mne tedy nejvíce překvapilo.
Doplňuji:
Možná by bylo nejschůdnější inspirovat se postojem aramah, obě mají kvalitní odpovědi a shodný styl a podstatné je, jaký člověk za nimi vystupuje.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pokud-vas-zaujaly-zvidave-otazky-a-uspokojily-zajimave-uzitecne-odpovedi-jiste-se-pripojite-ke-gratulaci

hanny 2

Samozřejmě že ne,obě figurují na celkovém žebříčku uživatelů!Ale jejich otázky i odpovědi jsou hodně podobně formulované.

myšpulín

Annas = Kerberus, to si asi myslí již dlouho dost lidí.
Ať je to jak chce, ale osobně si myslím, kdo chtěl někdy odejít z odpovědí a odešel, tak pro to měl určitě nějaký důvod. Proč se tedy po čase vydávat za někoho jiného?

pokazdejinak

… páni, tohle jsem netušila, ale vlastně jsem ráda, že to byla jedna osoba – Kerberus vždycky pokládala otázky k zamyšlení a když odpovídala, tak většinou velmi fundovaně a o uživatelce annas tu kolovaly legendy ;)
je ale dobře, že je tu annas zase sama za sebe a upřímně – nechápu, co na tom komu tak vadí…

a omlouvám se za trochu pozdní reakci, ale nestíhám tu poslední dobou být tak často :)
btw… tři tečky jsou taky moje oblíbené ;)

anonym

Jsem reditelka zemekoule , proto ukoncuji diskuzi ! 🙂
Ten , kdo vse vyprovokoval , se jen v tichosti smeje , jak se blbecek ( ja ) hada.
To jeste nikoho nenapadlo ? Dulezite je ublizit – dat to vsem vedet a pak si jen v tichosti mnout ruce , jak mu mouchy sedaji na lep.

  • iv-

annas

Náhodou jsem na tuto otázku narazila a všimla si, že při zpětném převodu odpovědí a otázek z Kerberus na annas se změnil i profil Kerberus … Aby zase nedošlo k dalším spekulacím, doplňuji.

Odpověď: Annas a Kerberus není původně jedna a táž osoba. Já jsem pouze zapůjčila svůj profil paní, která měla profil Annas, ten zrušila jelikož tu čelila jistým útokům. Tedy její profil byl stále někomu trnem v oku… napsala původní Kerberus.

annas

Odpovádající annas = Kerberus.
Jako Kerberus jsem odpovídala asi od března 2011 do září 2011. Takže lze spočítat doby, že annas tehdy neexistovala. Je možné snadno spočítat, že annas byla v této době neaktivní.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-pro-toto-vysvetleni-http-www-odpovedi-cz-otazky-znate-vyznam-slova-konzul

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/cim-se-provinili-ti-kteri-zde-maji-deaktivovany-ucet-a-ucinili-tak-dobrovolne

annas

Vteřiny poznání jsou snad víc než léta hloubání.

Podstata podstaty je v podstatě nepodstatná.

Dělala jsem, co jsme mohla dělat z osobních důvodů.

Škoda, že jsem si nepůjčila další profily, měli jste co řešit a zaplnit stránky Odpovědí. Zřejmě už zde dlouho byla nuda.
Připadám si jako hvězda Blesku, zřejmě mnozí znáte jeho obsah a to, čím se zabývá …

Jinak vše vyjádřila iv a „pravá“ Kerberus. Děkuji i ostatním za objektivní přístup.

annas

Před chvíli jsem odbdržela informaci od admin. kvůli svému zapůjčenému profilu.

Vyjádření provozovatele Odpovědi.cz:

Uživatelka Annas předem informovala provozovatele o tom, že bude vkládat příspěvky pod jiným profilem. Vystupování pod druhým profilem nebylo za účelem získání bodů a proto není porušením kodexu serveru. Naopak, velmi si ceníme příspěvků uživatelky, ať už byly vloženy pod profilem Annas nebo pod jiným.

Jan Štípek
Odpovědi.cz

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-to-je-a-k-cemu-na-techto-strankach-slouzi-zapujceny-profil-diky

anonym

Annas, clovek ma 5 smyslu .. , ale kolik ma nesmyslu , se spocitat nikdy neda. ! 🙂
Ja vam i soukrome pisu , ze pro me jste hrdinka. Sama vim , ze jste pocitala i s neg. reakcemi. A ty negativni jsou minimalni. Urcite mate mnohem vice priznivcu. Je to zde videt. Nazor nechame kazdemu jaky ma.. to je ok.
A jsem rada, ze i vy to berete snad uz dobre.
Ja dam hodne blbe prirovnani … ale : Ja si vazim i zlodeje. Ktery neco ukradne , pak se ale vrati a rekne , ze je zlodej. 🙂
Nekdo bude stejne resit , ze je " hajzl " , ale ja v tom vidim pozitivum. Ze se ten clovek nebal , ze sebral tu odvahu , ze uz chce konecne zacit znovu a za sebe … tohle pro me osobne znamena nejvice. A pomaham takovym lidem jak muzu. Uz se nevracim do minulosti , nehrabu se v tom , ale beru toho cloveka OD TED. Od tohoto okamziku.

  • iv-

led

  • iv- tie slová: „Ze se ten clovek nebal , ze sebral tu odvahu , ze uz chce konecne zacit znovu a za sebe“ sú velmi dôležité. Len škoda, že sa nimi spoločnosť neriadi, a mnoho ľudí nedokáže urobiť známu „hrubú čiaru“. Vidím to aj na týchto stránkach, nielen v tomto konkrétnom prípade, ale všeobecne.

fcoop

TAKŽE – každému je naprosto a křišťálově jasné,vo co go.
Role jsou rozdělené a každý – opakuji – každý – ji hraje podle svých možností a schopností.
Když se někdo narodí jako (dosaďte si,co chcete)je velmi pravděpodobné,že jako (dosaďte si,co chcete) zemře.
Mě osobně je naprosto ukradený,jestli je Annas Kerberus,nebo obráceně.
I kdyby si dala jméno ing.arch.Trdlo,po­řád to bude chytrý a vzdělaný člověk.
A jako takový odpovídá – to snad je HLAVNÍ smysl.
Nediskutujme krávoviny,dávejme nezhovadilé otázky a odpovědi.
Bavme se.
Tenhle monolog je stejně k ničemu – starého psa novým kouskům netodle – jóó – nenaučíš.

vagra

Fcoope, jsem stejného názoru jako Vy. Ti „drbalové“ jsou názoru opačného a přesvědčovat je o opaku, je zcela zbytečné.
Jejich guru, stále s úspěchem využívá polopravd, nesmyslů, úmyslně lživých informací, cílených pomluv a využívá je k útokům na Annas.
Je škoda, že se našlo pár, podle mě dosud solidních uživatelů, kteří mu tu jeho pravdu „baští.“ Čas ukáže, jestli udělali dobře…:-D.

Jak vidíte, lidé tohoto zvláštního ražení, nehodlají s útoky přestat a ve víceméně pravidelných intervalech, se k nim vrací…
V „blbé náladě“ je jim totiž dobře, což nakonec také vypovídá o jejich charakterech.

kropitko

Pitváte tu nepitvatelné. Odpovědi jsou o odpovědích a otázkách a ne o pitvání profilů za živa,,,Annas nikomu neubližuje, jen odpovídá a pokládá otázky dle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Pitvejte si někoho jiného,,třeba mně,,,jsou to tady jen samé drby, samé nepodložené informace, útoky, ponižování, osočování, manipulace, no prostě sračky,,,
Tady jde přeci o to, aby ten kdo položí otázku dostal jasnou odpověď a jestli pod tím profilem odpoví Karel, nebo Franta by mělo být jedno, hlavně, že odpověď bude správná a nebude zcela pitomá a zbytečná. Je tu spousta těch kteří odpovídají hovadiny a kraviny, ještě za to dostanou body, tak hurá na ně a ne na uživatele, který se snaží pomoci,,,

Andělé

Přesně tak,Kropítko…
Já už nemám slov…
Je to tu jak v drbárně. Proboha!!! Co je komu do jeho soukromí!!! Vy,co do Annas věčně rejpete,nechte ji už konečně na pokoji a starejte se každý sám o sebe! To už nemá obdoby tohle!!!
Jdu ven,at mě neklepne pepka…

kropitko

To je asi nejlepší řešení, já jsem se hned po ránu tak rozčílila, že si budu snad muset dát něco vostřejšího na uklidnění,,:-)

Andělé

Taková sprcha po ránu,ještě ted jsem se neuklidnila…
Na tohle asi jen procházka nestačí,vemem si s sebou fašku…:-))

kropitko

hmm, to zase budu vypadat,,,:-D,,teda tohle mě tak štve,,,tohle si Annas nezaslouží.

anonym

Je mi úplně jedno,jestli jsou jen jedna osoba.Pro mě je důležité,že obě odpovídají tak,že si z toho něco odnesu,poučím se,naučím se,o to tu jde především.Nepa­matuji se,že by někoho napadly,osočo­valy,jen trpělivě vysvětlovaly.Kro­pítko,nerozči­luj se,slova fcoopa o hornících v uhláku…Bylo někdy hůř,zase se pročistí vzduch.

kropitko

kropitko byla venku, odpočinula si,,,odreagovala se,,

Andělé

Tak já při mé smůle,jsem nějak moc utratila v marketu,pak jsem si radši peněženku nechala doma,ale ta mi zas chyběla,když jsem byla na poště…no a nakonec mě odpoledne skolila po letech chřipka,takhle blbě mi dlouho nebylo…to mám z těch věčnejch rejpalů tady…

fcoop

Můj tip – tady bude rachot – něco jako bouře ve sklenici vody.

kropitko

No jasně svátky na krku, tak si je trochu okořeníme, že? DDD
Proč se chovat jako lidi, když se můžeme chovat jako zvířátka,,bů-bů-bů

Andělé

Kropítko,nebudeme urážet zvířata…
Tohle na ně nemá…

kropitko

Ano omlouvám se zvířátkům,,,:-)
Tak já nevím jako co se nechovejte, nic mně nenapadá,,:-) „Nechovejte se jako lidi“

Andělé

No,já mám něco na jazyku,ale zachovám slušnost…:-)

barnajka

Pán je prognostik nebo snad jasnovidec? ;)

Ale být ta vaše poznámka regulérní odpovědí, hned ode mě máte palec.
Myslím, že jste to vystihl dokonale :))

anonym

barnajko! (vidíš, jak jsem si briskně vzal příklad z tvého oslovování?).
Konečně ti mohu dát veřejně a bez zábran za pravdu a protože ti dlužím vysvětlení, musím se v tuto chvíli řídit kodexem, který stroze napovídá: ke sdělení jednotlivým uživatelům použijte výhradně jejich kontaktu na profilu, což tímto učiním. howg…

mosoj

Pane Axl. Už to nemohu číst. Kážete vodu a pijete víno. Prý „ke sdělění použijte kontaktu“ a kontakt si uzamknete. Čeho se bojíte když jste tak bezúhonný ?

Totéž se týká Iv.

anonym

Mily mosoji 🙂. ( a nemyslim to ironicky ) . Ja mam uzavreny profil od prvniho dne , co jsem na odpovedich. Nikdy jsem ho nemela otevreny. Nebudu ho otevirat s dovolenim ani ted , kvuli 3 otazkam od B.
Naopak – nechci se schovavat za maily . Muzete me cokoliv a kdokoliv napsat sem. Myslim , ze sem patri veci o odpovedich , ne do mailu.
Tim padem me nenapsal nikdo nic zleho … , ale ani hezkeho. ☹
Jen jeste upresnim , ze koho si chci najit sama , toho si najdu ( tak to asi myslel Dr. s Barnajkou ) a pak uz se mi stalo ve 3 pripadech , ze me uzivatele oslovili v nejake odpovedi a pozadali me o to, kdybych mela zajem , at napisi na jejich mail a take jsem to vzdy udelala.
Je to rozhodnuti, moje soukromi … ten muj mailik. Diky za pochopeni. -iv-

barnajka

Ano: nařízení Kodexu jsou VŽDY platná!
Profesor Hrbolek, Marečku podejte mi pero ;)

fcoop

Nemám chuť to nějak komentovat,snad jen minipoznámečkou – nemám pocit,že bych annas tehdy napadal.
Neměl jsem žádný důvod.
Přesně takhle vznikají pověsti.
Interpretace od lidí,kteří si – jak se říká – tehdy ještě hráli v uhláku na horníka.

vagra

Fcoope, to je ono, to jsou ty lži a polopravdy, které ubližují.
Jejich autor je řeší s úsměvem na rtech, precizně formulovanou, mimochodnou žoviální omluvou, jakoby o nic nešlo.

anonym

Ad fcoop, v tom případě se velice omlouvám, jen jsem citoval a spoléhal na důvěru a korektnost sdělení ublížené. Zjišťuji, že mnohé může být jinak podle toho, jak to kdo interpretuje. Takže se k tobě tentokrát připojuji a též nebudu komentovat.

anonym

Po zpětném ověření doplňuji, že došlo omylem k záměně, údajně se jednalo o bumbase. Ale myslím, že teď už je to jedno a stejně je to promlčené.

hanulka11

  • iv- vím jen jedno… jestliže bych jednou odešla , určitě bych se neschovávala za jiným jménem …podle mne je to promiň ten výraz – ubohost…ještě jak píšeš od vzdělané ženy.....

anonym

Ja to chapu , chapu i Barnajku … , ale ja bych to nazvala urcitym strachem. A nesmime zapomenout , ze ne kazdy z nas je tak silny .. podle me stejne nezalezi na nas .. kazdy si myslime opravdu neco jineho.
Admini schvalili a ja je naopak dnesnim mailem prosim , aby secetli i body. Ona je ma podle me zaslouzene.
Tak kdyby nekdo chtel nadavat , nadavejte me – mohla bych za to. -iv-

hanulka11

ale -iv- tady přece o body vůbec nejde nikdo ji je neupírá

ať jich má třeba milion ,

ale to chování … nedokáže se podívat pravdě do očí a to je špatné …z mého hlediska…

anonym

Hanulko , vsichni se menime … i ona se hodne zmenila od te doby co si propujcila jiny profil. Je to ted uz uplne jiny " clovek ". Troufnu si rict, ze tisickrat lepsi. Tak proc ji ted vycitat , ze se vratila k annas. Ja to beru jako hrdinsky cin. A prave timto cinem se podle me podivala pravde do oci. Vzdyt se mohla " schovavat " donekonecna.
O tomhle ja ted pisu.
Nesmime take zapominat , ze jsou i lide , kteri , kdyz vidi slabsiho .. padajiciho , tak jeste do nej kopnou. Pak jsou ale nastesti i taci , kteri pomahaji dotycnemu vstat.
Je to na annas, annas rozhodnuti , ale ja ji doporucim , at se nevyjadruje. Proc ? Nekdo neco vyprovokuje a pak mlci a smeje se " blbcum " – tim myslim me , jak se dohaduji.
Pritom nejde o me …
ona neni povinna nekomu neco vysvetlovat. Ani me , ani nikomu jinemu. -iv-

anonym

hanulko, bez ohledu na mnohé tvé projevy i já sdílím tvůj názor, jímž jsem se také nikdy netajil. Takže zbývají jen 2 možnosti, připomenout si někdejší citát kropítka, co jí pravidelně opakoval děda – „Veritas odium parit“ – abys to nemusela hledat, raději přeložím: „Pravda plodí nenávist“.
A ta druhá možnost, spolu s převažující množinou si povzdechnout, jak velký rozdíl může být mezi odpověďmi na otázky morálky a etiky ve virtualitě a reálnými skutky těchže lidí.

hanulka11

Ne ,Dr Axle …já nejsem nenávistná,ale jen mi nedochází, proč ze sebe celou dobu dělá Annas chudinku,lidi jí napadají…jak píše často . Prošla jsem si taky svým ,proto mám skrytý profil, ale pravdou se netajím a nestydím se za ni a když budu chtít odejít odejdu a nebudu se o tom rozepisovat a skrývat se . Jsem jaká jsem asi unesu víc než ona . Já tu nejsem ,aby mě všichni měli rádi, jsme každý jiný a to je myslím dobře …

anonym

Ale hanulko, to přece vůbec nebylo na tebe, ach bože, vy ženské jste tak vztahovačné!
Pokusím se to říci ještě jinak, po česku: Pro pravdu se lidi zlobí! Proto takový rozruch, když se proláknou různá alotria a neférovosti, ať už mají jakoukoliv příčinu.