Avatar uživatele
FlAsh_7

Jak jako dítě působit chytře?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 1530 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Gus_Fring

Třeba tak, že se nebudeš ptát, jak působit chytře.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

A není lepší být chytrý? Učit se, mít všeobecný přehled a hlavně ze sebe chytrého nedělat! 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Na tohle je hodně těžká odpověď. Ale když ze sebe člověk bude dělat blbce, pak bude působit blbě (to je můj případ D;D;D;).
Třeba by se z této úvahy odpověď dala nějak vyvodit. (;

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Napodobovat dítě, o kterém se tvrdí, že je chytré. Mluvením, pohybem, chováním.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Jako dítě budeš vypadat nejlíp chytře, když budeš chytré dítě. A dítě bude chytré až pochopí, že chytré vůbec není.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Doporucuji zlepšit si přehled v oborech které se dotýkají všeho kolem nás a nabyté znalosti najdou bezpočet možnosti kdy je budeš moci využít a tím se jako bystré dítě prezentovat… Chemie (především potravinářská), fyzika, matematika (finanční gramotnost)

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Zbytečně nemluvit. Držet se pravidla „kdybys mlčel, zůstal jsi filozofem“.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
dudu

ad zjentek: zlatá slova.

před 1529 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

No jistě, Jako obvykle, nepřekuapil's. Já neštěstí vím, jaký je rozdíl mezi psaním hloupě, psaním chytře a hlavně- psaním vychytrale. Vychytrale píše třeba starej Klaus. Zřejmě aby se zalíbil. No a občas něco jako jeho rukopis spatřuji i u tvých příspěvků. Nechceš si třeba koupit taky bišonka, draku? D;

před 1529 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

Ty koni já přece nemůžu zato, že občas blbinkáš! Pokud pak jde o tvoje doporučení abych si pořídil hračku teplých pak věz, že po čtyřiceti sedmi létech soužití jsem si už zvykl na svoji paní. Poslední dobou však občas mám něco jako výčitky, protože o poslední dovolené u moře se mně líbily ruské děvočky /takové ty s mašlemi ve vlasech/.

před 1529 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek