FlAsh_7

Jak jako dítě působit chytře?

Nejlepší odpověď
Gus_Fring

Třeba tak, že se nebudeš ptát, jak působit chytře.

Další odpovědi
marci1

A není lepší být chytrý? Učit se, mít všeobecný přehled a hlavně ze sebe chytrého nedělat! 🙂

zjentek

Na tohle je hodně těžká odpověď. Ale když ze sebe člověk bude dělat blbce, pak bude působit blbě (to je můj případ D;D;D;).
Třeba by se z této úvahy odpověď dala nějak vyvodit. (;

Kelt

Napodobovat dítě, o kterém se tvrdí, že je chytré. Mluvením, pohybem, chováním.

Edison

Jako dítě budeš vypadat nejlíp chytře, když budeš chytré dítě. A dítě bude chytré až pochopí, že chytré vůbec není.

anonym

Doporucuji zlepšit si přehled v oborech které se dotýkají všeho kolem nás a nabyté znalosti najdou bezpočet možnosti kdy je budeš moci využít a tím se jako bystré dítě prezentovat… Chemie (především potravinářská), fyzika, matematika (finanční gramotnost)

dubraro

Zbytečně nemluvit. Držet se pravidla „kdybys mlčel, zůstal jsi filozofem“.

dudu

ad zjentek: zlatá slova.

zjentek

No jistě, Jako obvykle, nepřekuapil's. Já neštěstí vím, jaký je rozdíl mezi psaním hloupě, psaním chytře a hlavně- psaním vychytrale. Vychytrale píše třeba starej Klaus. Zřejmě aby se zalíbil. No a občas něco jako jeho rukopis spatřuji i u tvých příspěvků. Nechceš si třeba koupit taky bišonka, draku? D;

dudu

Ty koni já přece nemůžu zato, že občas blbinkáš! Pokud pak jde o tvoje doporučení abych si pořídil hračku teplých pak věz, že po čtyřiceti sedmi létech soužití jsem si už zvykl na svoji paní. Poslední dobou však občas mám něco jako výčitky, protože o poslední dovolené u moře se mně líbily ruské děvočky /takové ty s mašlemi ve vlasech/.