michalds

Jak funguje WhatsApp v mobilu?

Je WhatsApp v mobilu závislý na Facebooku? Uvažuji, že bych si odinstaloval Facebook v mobilu a nechal pouze WhatsApp. Nejsou tyto programy na sebe závislé?

Nejlepší odpověď
Mravenec

Nejsou. Otec FB nikdy neměl a WA má a používá. Účet na WA je vázán na telefonní číslo.

Další odpovědi
magorvkleci

WhatsApp a Facebook sice provozuje jedna firma Meta, ale funkčně na sobě závislé nejsou. Ovšem na rozdíl od provázanosti Facebooku a Facebook Messengeru a s ním do jisté míry Instagramu.
Takže Facebook může být odinstalován a běžný WhatsApp používán beze změny. Ale pokud uživatel záměrně s Facebookem propojil verzi WhatsApp for Business, to pak nevím.

elkon

Bez problému. Facebook v mobilu nechci a WhatsApp používám běžně.