Boy 13

Jak vyhledám majitele telefonního čísla?

Prý to jde, když máte Whats app, že když si to číslo uložíte, tak se vám tam zobrazí ten majitel. Má někdo ještě nějaký tip, jak zjistit majitele?

Odpovědi
anonym

Zavolat na to číslo.

mosoj

Ano zobrazí se, ale musí mít Whats app také nainstalovaný. Všichni, které máš v kontaktech a mají Whats app nainstalovaný se ti zobrazí.

Pepa25

Pouze v telefonním seznamu nebo pokud někde zveřejní, že je to jeho číslo. WhatsApp, Viber apod. fungují opačně: používají seznam z Kontaktů, tedy už uložené v telefonu.

Vlastimil Su

Š𝚛á𝚖𝚎𝚔 𝙾𝚗𝚍ř𝚎𝚓

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.