maia

Jak co nejrychleji přibrat?

Dobrz den potrebovala bych co nejrychleji přibrat tak 10 kg. Mám velmi rychlé spalovani, tak mi prosim poradte jak to mam provest dekuji :)

Nejlepší odpověď
zzzzz

Já s tím měla také problém, zabral až vitamín B12, píchala mi to sestra do svalu, nebolí to. Přibrala jsem cca 5kg za měsíc a už mi to zůstalo. Jídlem se přibrat asi nedá, já jsem klidně mohla sníst i celého slona a váha nahoru nešla.
Doplňuji:
Je jasné, že na ty B 12 píše lékař recept, takže by tě měl nejprve vyšetřit. Já jsem jedla i v noci, cpala jsem se hamburgery, pizzou, čokoládou a nic nepomohlo. Akorát mě věčně bolel žaludek. Přecpávat se je nesmysl, je opravdu potřeba navštívit lékaře.

Další odpovědi
Pájo

Jídlem se přibrat dá. Strava se tak trochu podobá jídelníčku dětí. Pomohou Vám různé kaše – hlavně teplá ovesná, dále dětské přesnídávky, pudinky, tvaroh, mléko, ryby, rohlíky atd..
Injekce B12 bych si nechal jako „poslední možnost“.
Doplňuji:
Ad venkovan:
ano, na specialistovi s lékařským titulem, ne nějakému „z ulice“ bez základního tušení o souvislostech v lidské fyziologii, patofyziologi­i apod.

Těch, co se rozhodnou, že to prostě začnou bez potřebného vzdělání dělat… je v poslední době čím dál více!!!

anonym

v zadnem pripade to nereste tak ze byste zacala jist nezdrave a navstevovala kazdodenne fastfoody :-/ to jsou ale napady … divim ze ze neco takoveho vubec nekdo z mistnich muze poradit.

Konzultujte to se svym lekarem.

venkovan

Nechal bych tento problém na specialistovi. naše babské návody mohou být víc ke škodě. Rychlé spalování je široký pojem – je třeba znát příčinu a tou se zabývat.

anonym

závidím lidem, co mohou stále jíst a nepřiberou :(
Každopádně na tohle doporučuji prostě stále jíst, mastná jídla, fast foody, mezitím si dát bramburky, bonbony, čokolády :D jednoduše opak diety, jíst vše nezdravé

anonym

Jez v noci.

david22

Těm, kteří chtějí hubnout, se doporučuje omezit jídlo na večer, jelikož to jde do tuků. Takže pokud chceš zhubnout, dělej to neopak. Večer před spaním se pořádně nadlábni. Není to moc zdravé, ale kila budou přibývat.