JájsemRaibek

Jakým způsobem co nejrychleji ztratit pár kil?

Je pravda, že v Pakistánu se dá během chvíle zhubout o 9 kilo?
Kolik stojí letenka? To mi připadá, že vyjde levněji než nějaké zázračné pilulky.

Nejlepší odpověď
marci1

Ještěže to v tom Pákistánu nebylo kil 10. To by už nebylo jen vězení. 🙂

Další odpovědi
Muffz

Nejrychlejší způsob, co znám, je ketodieta. Jde o to, že nejíš absolutně žádné sacharidy, tělo se po třech až čtyřech dnech přehodí do ketózy a jako zdroj energie si zvolí tuky, které extra rychle spaluje.

Nevýhodou je, že se v ketóze člověk cítí jako vyžvýkaná žvýkačka, je nervní a bez chuti do života. Každopádně těch 9 kilo je dole za +/- tři týdny.

Edit: až později jsem si všiml Pákistánu, inu, už jsem nečekal, že po těch týdnech ještě někdo vytáhne tenhle vtip :) .

aliendrone

Pořád jsou ještě v Srbsku lokality, kde se dá ztratit v okamžiku 5, 10, 20 i více kilo. Šlápneš na správné místo – a je to!!! ;) :D :D
Tak proč se kvůli tomu valit do nějaké Tramtárie? ;) :)

danzel22

Tak mě teda zrovna tablety pomohli,jelikož jsem byl hodně zavodněn.

Vercule

No, já jsem tomu nevěřila, než jsem to zkusila. A musím říct, že fakt super je ketodieta, já jsem držela tu od ketofit. A díky ní jsem fakt zhubla, konečně. A že to trvalo, mám za sebou hodně neúspěšných pokusů… Ale tahle dieta konečně zabrala a já díky ní zhubla.

Cizecek.M

Taky jsem šla do ketofit. A jsem za to ráda. Docela dlouho jsem se rozhodovala, zda do proteinové diety jít a teď jsem akorát naštvaná, že jsem ji nezkusila už dřív.

Kajolka

No a jak dlouho ketofit držíš? A kolik kilo máš už dole? :)

SuzanKa

No, já bych tabletky asi teda nebrala. Nebo spíš teda určitě. Hodně doporučované jsou keto diety. Tu bych chtěla zkusit. Jen nevím, jakou zvolit. Na trhu jich je celá řada. Asi nejvíc mě zaujala ketodiet. Zkušenosti?

Honzin8

Výborná dieta. Držím ji a lepší dietu jsem nezkoušela. Tahle je faaakt účinná :)

Sabulak

Hele a nedostaví se po ní jojo? Toho já se bojím, protože co jsem držela, tak jako jo, třeba i zafungovalo, ale proste jojo vždycky :/

Cizecek.M

No, ani mi nemluv! Jojo efekt je můj strašák :( Co jsem zkoušela a bylo třeba úspěšné, tak okamžitě nabráno zpět :(

kosmonautka

Ahoj jsem hodně zavodněná.Poradíte mi někdo co mám dělat?