Avatar uživatele
JájsemRaibek

Jakým způsobem co nejrychleji ztratit pár kil?

Je pravda, že v Pakistánu se dá během chvíle zhubout o 9 kilo?
Kolik stojí letenka? To mi připadá, že vyjde levněji než nějaké zázračné pilulky.

Zajímavá 0 před 2276 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Ještěže to v tom Pákistánu nebylo kil 10. To by už nebylo jen vězení. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Muffz

Nejrychlejší způsob, co znám, je ketodieta. Jde o to, že nejíš absolutně žádné sacharidy, tělo se po třech až čtyřech dnech přehodí do ketózy a jako zdroj energie si zvolí tuky, které extra rychle spaluje.

Nevýhodou je, že se v ketóze člověk cítí jako vyžvýkaná žvýkačka, je nervní a bez chuti do života. Každopádně těch 9 kilo je dole za +/- tři týdny.

Edit: až později jsem si všiml Pákistánu, inu, už jsem nečekal, že po těch týdnech ještě někdo vytáhne tenhle vtip :) .

Upravil/a: Muffz

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Pořád jsou ještě v Srbsku lokality, kde se dá ztratit v okamžiku 5, 10, 20 i více kilo. Šlápneš na správné místo – a je to!!! ;) :D :D
Tak proč se kvůli tomu valit do nějaké Tramtárie? ;) :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
danzel22

Tak mě teda zrovna tablety pomohli,jelikož jsem byl hodně zavodněn.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Vercule

No, já jsem tomu nevěřila, než jsem to zkusila. A musím říct, že fakt super je ketodieta, já jsem držela tu od ketofit. A díky ní jsem fakt zhubla, konečně. A že to trvalo, mám za sebou hodně neúspěšných pokusů… Ale tahle dieta konečně zabrala a já díky ní zhubla.

Avatar uživatele
Cizecek.M

Taky jsem šla do ketofit. A jsem za to ráda. Docela dlouho jsem se rozhodovala, zda do proteinové diety jít a teď jsem akorát naštvaná, že jsem ji nezkusila už dřív.

Avatar uživatele
Kajolka

No a jak dlouho ketofit držíš? A kolik kilo máš už dole? :)

Avatar uživatele
SuzanKa

No, já bych tabletky asi teda nebrala. Nebo spíš teda určitě. Hodně doporučované jsou keto diety. Tu bych chtěla zkusit. Jen nevím, jakou zvolit. Na trhu jich je celá řada. Asi nejvíc mě zaujala ketodiet. Zkušenosti?

před 1028 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Honzin8

Výborná dieta. Držím ji a lepší dietu jsem nezkoušela. Tahle je faaakt účinná :)

Avatar uživatele
Sabulak

Hele a nedostaví se po ní jojo? Toho já se bojím, protože co jsem držela, tak jako jo, třeba i zafungovalo, ale proste jojo vždycky :/

Avatar uživatele
Cizecek.M

No, ani mi nemluv! Jojo efekt je můj strašák :( Co jsem zkoušela a bylo třeba úspěšné, tak okamžitě nabráno zpět :(

Avatar uživatele
kosmonautka

Ahoj jsem hodně zavodněná.Poradíte mi někdo co mám dělat?

před 2168 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek