eva

Podařilo se vám někomu zhubnout 10 – 20 kg ? A jak ?

Hubnutí

Nejlepší odpověď
mosoj

Podařilo se mi zhubnout 12 kg pouze snížením objemu příjmu stravy – jedl jsem to samé ale méně. V závěru ( když jsem si si zvykl na režim) to bylo až moc snadné a tak jsem podlehl dojmu že je to brnkačka a je to navždy. Kila se mi vrátila ( jo jo efekt ) a teď s nima nemohu hnout.

Další odpovědi
Jikra

Kvůli vyššímu cukru v krvi jsem musel vysadit tuky a cukr z jidelníčku jíst častěji min.5×denně menší porce a trochu zeleniny(před tím skoro žádnou-jsem masožravec) a za rok jsem sundal 15kg.

dědapetr

Jest pravidelně až 6× denně malé dávky jidla s nízkým obsahem cukru a tuku.Také dostatek pohybu hodně pí neslazené nápoje bez bublinek.Mě se podařilo zhodit 20kg a pokračuji stale v tom trendu a držím váhu.

Danna

Kamarádky tchán zhubl 17 kg po používání jedné diety. Dieta trvá 3 měsíce a je bez jojo efektu, teď jí začala držet kamarádka tak jsem na ní zvědavá. Tato dieta je pod vedením doktorů a stojí cca 5000,–na ty 3 měsíce

pukula

týden jíš jen zeleninovou polívku a dalších pár věcí podívej na internet

Pralinka1979

Musím se pochlubit 🙂 podařilo se mi zhubnout 18 kg za necelý 1 rok. Ale začala jsem cvičit a úplně jinak se stravovat než předtím. Jinak bych to nedala. Je to dřina, ale stojí to za to. Musí být motivace a tu já mám 🙂 Na žádné zázraky nevěřím a sama za sebe – bez pohybu by to nešlo…

Mukynda

Já neměla až takovou nadváhu, ale povedlo se mi zhubnout 10 kg čistě díky změně stravy – přestala jsem jíst maso a mléčné výrobky. Hodně udělalo i omezení alkoholu a lehké navýšení pohybu. Samozřejmě to nebylo nic drastického, trvalo to zhruba půl roku, ale rozhodně se cítím líp. Když se koukám na ty nemoci způsobené nedváhou a obezitou, jako je třeba cukrovka (viz. příznaky – https://www.bi­omag.cz/diabe­tes-cukrovka/ ) tak si fakt nepřipadám nijak omezená, spíš naopak.

květák75

Mně osobně se to teda nepovedlo, ale mám jednoho známého, kterému se 20kg podařilo zhubnout. Tuším, že mu to trvalo asi 4 měsíce. Říkal, že ze všeho nejvíc mu pomohla úprava jídelníčku. Co vím, tak právě s tou mu pomohl výživový poradce, kterého našel tady: https://www.it­smylife.cz/