Avatar uživatele
eva

Podařilo se vám někomu zhubnout 10 – 20 kg ? A jak ?

Hubnutí

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? panenka, N před 4809 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Podařilo se mi zhubnout 12 kg pouze snížením objemu příjmu stravy – jedl jsem to samé ale méně. V závěru ( když jsem si si zvykl na režim) to bylo až moc snadné a tak jsem podlehl dojmu že je to brnkačka a je to navždy. Kila se mi vrátila ( jo jo efekt ) a teď s nima nemohu hnout.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jikra

Kvůli vyššímu cukru v krvi jsem musel vysadit tuky a cukr z jidelníčku jíst častěji min.5×denně menší porce a trochu zeleniny(před tím skoro žádnou-jsem masožravec) a za rok jsem sundal 15kg.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Jest pravidelně až 6× denně malé dávky jidla s nízkým obsahem cukru a tuku.Také dostatek pohybu hodně pí neslazené nápoje bez bublinek.Mě se podařilo zhodit 20kg a pokračuji stale v tom trendu a držím váhu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Danna

Kamarádky tchán zhubl 17 kg po používání jedné diety. Dieta trvá 3 měsíce a je bez jojo efektu, teď jí začala držet kamarádka tak jsem na ní zvědavá. Tato dieta je pod vedením doktorů a stojí cca 5000,–na ty 3 měsíce

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pukula

týden jíš jen zeleninovou polívku a dalších pár věcí podívej na internet

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pralinka1979

Musím se pochlubit 🙂 podařilo se mi zhubnout 18 kg za necelý 1 rok. Ale začala jsem cvičit a úplně jinak se stravovat než předtím. Jinak bych to nedala. Je to dřina, ale stojí to za to. Musí být motivace a tu já mám 🙂 Na žádné zázraky nevěřím a sama za sebe – bez pohybu by to nešlo…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mukynda

Já neměla až takovou nadváhu, ale povedlo se mi zhubnout 10 kg čistě díky změně stravy – přestala jsem jíst maso a mléčné výrobky. Hodně udělalo i omezení alkoholu a lehké navýšení pohybu. Samozřejmě to nebylo nic drastického, trvalo to zhruba půl roku, ale rozhodně se cítím líp. Když se koukám na ty nemoci způsobené nedváhou a obezitou, jako je třeba cukrovka (viz. příznaky – https://www.bi­omag.cz/diabe­tes-cukrovka/ ) tak si fakt nepřipadám nijak omezená, spíš naopak.

před 1225 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
květák75

Mně osobně se to teda nepovedlo, ale mám jednoho známého, kterému se 20kg podařilo zhubnout. Tuším, že mu to trvalo asi 4 měsíce. Říkal, že ze všeho nejvíc mu pomohla úprava jídelníčku. Co vím, tak právě s tou mu pomohl výživový poradce, kterého našel tady: https://www.it­smylife.cz/

před 1693 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek