Zvědavý

Kolik zhubnu za 2 měsíce ?

Jezdím na rotopedu 10 km děnně a každý týden 2 přidám (20 bude max.) Jím 4× denně a nepřejídám se

děkuju za odpovědi
Doplňuji:
Měřím 180 cm
Vážím 100 kg
Mám 16 Let
Chodím 1km ke škole a 1km ze školy
Jím rohliky ke svačinam , maso s něčim jako teple jidlo
Během dne taky cvičim s činkami (trochu)
Jezdim rychlostí 18 – 21 km/h 30 – 40 min

Odpovědi
Krepy

To záleží na tom, jaký máš metabolizmus, někdo zhubne u tohohle 3 Kg, někdo nic.
Na tohle Ti dá nejlepší odpověď tvůj lekař.

terry

  1. neznáme tvou výchozí váhu ani výšku
  2. neznáme rychlost tvého metabolizmu
  3. neznáme tvou aktivitu během dne
  4. jíst 4× denně je málo, je potřeba min 5×
  5. nevíme, co a v jakém množství jíš
  6. nevíme jak rychle na tom rotopedu jezdíš. 10 km není moc. Více záleží na tepové frekvenci a na času, jak dlouho jezdíš
  7. neznáme tvůj věk
  8. nevíme, co děláš během dne, když nesedíš na tom rotopedu.
  9. nevíme spoustu dalších informací

Mariuhana007

To zalezí na tom jaký mas metabolismus,u nek­terých lídí maji rýchlý spalování a u jiných zas ne.Radsi se na tohle porad se svým lekarem.

Pepa21

Ahoj,
v tak mladém věku je blbost hubnout. Více se pohybuj. Jez rozumě. (hlavně bílkoviny, ovoce, zeleninu, a pij vodu)
Ostatním zdarma pošlu jídelníček.
Pepa1 disc@wo.cz

Doplňuji:
Chůze je důležitá. Pomalé sporty. Šlapat jak blázen na rotopedu bude spalovat cukr a né tuk.

Broukk

Ahoj, těžko říct, ale v tvém věku bych nedělala nějaké razantní změny jídelníčku, jsi ve vývinu. Píšeš, že se hodně hýbeš a to je hlavní. Taková otázka by spíš byla na nutričního poradce, ten by ti spočítal, kolik vydáváš a přijímáš KJ a podle toho bys viděl, jak hubneš. Pokud bys potřeboval, mohla bych ti jednoho doporučit.. :) Hodně štěstí.

bobasika

Zajdi za specialistou ten ti poradí.já chodím do nutrizone v Brně