peterd108

Příbrali jste na váze během Vánoc?

Známá přibrala minulý rok na Vánoce 5 kg.

Nejlepší odpověď
Kepler

Ne-e. Cukroví nesmím, ani bramsalát, páč držím dietu. Ještě jsem nezbaštil ani půlku svého pětikilového Moby Dicka. A rybí maso je velmi dietní. Ale určitě ještě zhubnu po Silvestru. To mi bývá tak šoufl, že jediná možná podoba chleba je vyprošťovák v podobě gambáče.

Další odpovědi
ivzez

A jak dlouho jí trvalo to zase shodit?

Letos jsem to ještě nekontrolovala,
loni jsem zhubla.

aliendrone

Ne – jako každý rok prdím od půlky prosince na životosprávu a žeru jak kyselina, kterou mám místo krve. A NAVÍC i chlastám jako čuně (o Silvestra)! ;) :D :D

Správně Keplere! Do krku to musí pořádně klouzat. Bodejď by se ti v něm zasekla kost (led přinejmenším 2)!! ;) :D
[to je ode mne příprava na novoroční přání]

ivzez >>> Přes Vánoce ZHUBNOUT?!? To chce buď příšernou vůli nebo příšernou nemoc, ne?

yuko

Neboj, brzy bude mit prazdnou lednicku, tak ty kila pujdou zase rychle dolu.

jirka F

Ale tak úměrně asi 2–3 kg.

marci1

Procházkami po lese jsem toto eliminovala. 🙂

aliendrone

marci1>>> Pokud je to tak jak tvrdíte, tak

  1. držíte o svátcích dietu

NEBO

  1. Vaše „lesní procházky“ mají formu zrychleného přesunu na 20km v atombordelu a s plnou polní na zádech včetně mašinkvéru s náboji přes rameno!

Existuje JINÉ vysvětlení ? ;) :D :D :D :D :D :D ;)