Avatar uživatele
anonym

Přibrat na váze.

Je mi 16 let a měřím 153 cm, vážím 40 kg.. podle BMI je to jasná podváha. Jak přibrat(jaký jídelníček zvolit) a kolik vlastně kilo potřebuji? Děkuji za odpověď.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kenyrts před 5218 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Luss

Ja bych s tim nabiranim zase tolik nesilela. Samozrejme pokud jis normalne, tedy dost a citis se dobre, neresila bych to zatim. 16let neni tolik. Ja jsem v 18 (pri maturite) vazila pri 179cm 56kg (tedy podobne nizky BMI). sezrala jsem co jsem videla a nenabrala jsem. Metabolismus se vekem ale meni. dneska ve 30letech mam skoro 70kg, tedy normalni vahu, nijak jsem na to netlacila. Naopak ted uz se musim hlidat a se slzou v oku vzpominam na leta, kdy jsem furtovala vsechno co se dalo. Tohle nabrani vahy bych kdyztak resila predevsim s odbornikem. Ale v 16 letech bych teda kvuli BMI jeste rozhodne nepanikarila.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Retko

Stejna otazka tu padla pred tydnem.

Tady mas odkaz, koukni se.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-pribrat-na-vaze

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

na tvůj věk opravdu vážíš málo,měla by jsi vážit tak zhruba 50 kilo.pokud chceš přibrat jez 5 krát denně nějaké jídlo. ráno si dej třeba nějaké pečivo s máslem a k tomu nějakou zeleninu včetně čaje,v poledne polévku a hlavní chod,odpoledne svačinu,a večer večeři .to záleží na tobě co si dáš hlavně se nut jezt

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LuciJe

Zvolte vyváženou a hlavně pravidelnou stravu (inspirujte se třeba tzv. pyramidou správné výživy). Pokud se Vám ani tak nepodaří postupně přibrat, navštivte dietologa a nechte si poradit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Keiran

pokud skutecne chces pribrat bylo by asi vhodne se poradit s lekari. Tva stihlost muze byt dana geneticky a tam moc moznosti jak pribrat neni. Znam par lidi kteri s prominutim nejedli ale zrali a presto se jejich vaha nehnula. (pro priklad: Slecna 25 let, 165 cm 50 kg k snidani 2rohliky, k svacine ovoce jogurt, k obedu bez problemu 10 knedliku, k svacine zakusek, k veceri 3–4 namazane chleby, a presto nepribrala ani deko )

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek