Nazdar Bazar

Navštěvujete fast foody ?

Navštěvujete Rychlá občerstvení typu:MC DONALD,BURGER KING,KFC ?

Děkuji za odpovědi.
Doplňuji:
V mylném domnění že jsem vypsal veškeré kategorie jsem uvažoval o uvedení jiné možnosti ale z duvodu mě neznámého jsem ji do provozu neuvedl.

Děkuji za zpětnou vazbu a budu se snažit takového faux pass příště vyvarovat.

Nejlepší odpověď
Drap

Ne, jsem přesvědčen(a) o škodlivosti rychlého občerstvení

Zásadně ne. A neni to jen z důvodů nezdravého jídla. V anketě chybí jiná možnost

Další odpovědi
anonym

Ne, jsem přesvědčen(a) o škodlivosti rychlého občerstvení

sunchAtor

Ano, ale pouze výjimečně

jáára

Ne, jsem přesvědčen(a) o škodlivosti rychlého občerstvení

marci1

Ano, ale pouze výjimečně

Jen výjimečně a za účelem konzumace zelového salátu „Coleslaw“. Mňam. 🙂

Nevíteto?

Ano, ale pouze výjimečně

Nerevarin

Ano, ale pouze výjimečně

Možná tak jednou za měsíc. Někdy ani to ne, někdy dvakrát za měsíc. Když jede člověk z hospody, má nějaké to pivko, tak to docela bodne:D Nebo takové McFlurry v mekáči je taky fajn. Nezdravé to je a taky je to dost drahé. Ale občas prostě člověk potřebuje do sebe něco dostat takhle venku, když má hlad a spěchá. Neni možné si neustále sám něco vařit, to prostě nedávám. Mekáče apod jsou pod palbou kritiků, že je to nezdravé. To je, ale když budete žrát každej tejden knedlo zelo vepřo, tak si rozhodně nepomůžete.

Ne, jsem přesvědčen(a) o škodlivosti rychlého občerstvení

Dane

Ne, jsem přesvědčen(a) o škodlivosti rychlého občerstvení

Doplňuji:
Nejraději si připravuju jídlo sama, protože vím z jakých surovin ho připravuju.

Thor841

Ano, ale pouze výjimečně

zzzzz

Ano, navštěvuji, zejména z vlastní iniciativy a přesvědčení že nejsou zdraví škodlivé

Mňam, navštěvuji a docela často:-)) U nás dělají výborný hambáč, není to žádný MC ani KFC, je to okno, kde prodávají české hambáče. Ty MC a KFC nejím, ty jsou hnusné:-(((

Nejraději mám smažený sýr v housce, nic škodlivého ani nezdravého na tom nevidím.

anonym

Ne, jsem přesvědčen(a) o škodlivosti rychlého občerstvení

Doplňuji:
Ne a nikdy navštěvovat nehodlám.

Mc Merkurion

Ano,navštěvuji, ale vím o škodlivosti rychlého občerstvení

…tělo má jít do hrobu zhuntovaný

da ny

Ano,navštěvuji, ale vím o škodlivosti rychlého občerstvení

Opravdu jen výjimečně 🙂

suaeda

Ano, ale pouze výjimečně

Doplňuji:
Vyjimečně v cizině, kde je normální jídlo pro nás o dost dražší.

arygnoc

Ne, jsem přesvědčen(a) o škodlivosti rychlého občerstvení

Michalka.K

Ano,navštěvuji, ale vím o škodlivosti rychlého občerstvení

Doplňuji:
Když tak o tom mluvíš, dala bych si Qurrito

STUDENTKAEVA

Ne, jsem přesvědčen(a) o škodlivosti rychlého občerstvení

Nazdar Bazar

Marci: Já to mám podobně, vždy jednou ročně v jistém nákupním centru v Rakousku usednu, a po dlouhodobém fast foodovém pustu zdlábnu hamburger s bezedným kelímkem.