vall69

Přibrat ze zdrave stravy?

Chtěla bych přibrat (ze zdrave stravy) ,ale bojím se že jakoby naberu ještě vic než předtim když všichni říkají že když jite malo a pak zas přidáte že naberete ještě vic.. jak to mam udělat aby to tak nedopadlo a abych přibrala ze zdrave stravy?

Odpovědi
dalid

Zatial tvoja najlepsia otazka :). Ked zjes viac „kalorii“ ako vydas tak priberies. Ked budes zaroven cvicit a jest kvalitne bielkoviny a tuky (vajcia, ryby, maso, orechy, avokado a vela vela zeleniny, ovocie hlavne rano a po cviceni)
tak priberies na svaloch. Ak cvicit nebudes naberies tuky bez ohladu na to ako zdravo budes jest. Mam o tom aj nejake uzitocne citanie, ak mas zaujem posli spravu.

Nuk nuk

Ono je to s přibíráním podobné, jako s hubnutím. Musí se to opatrně a s rozumem, nemyslet si, že když najednou začnete jíst ve velkém a ládovat se nezdravými sladkostmi, že to pomůže.

Ideální je jíst v menších dávkách častěji, přidat vhodný pohyb – pokud budete jíst více, musíte i více vydat, když se nebudete pohybovat sice možná přiberete, ale nepřiměřeně a nebudete to mít pod kontrolou. Stejně, jako při hubnutí je lepší volit zdravější potraviny, ale těm tučným se nuní nutné tolik vyhýbat.