GloSsy*~

Jak přibrat?

Dobrý den, je mi 13 let. Měřím 156 cm a vážím 38 kg. Potřebuji přibrat. Jsem hubená již od malička, doktorka si s tím nic nedělá, akorát občas říká, že by mi prospělo přibrat. Jím akorát, pravidelně a zároveň dostatečně. Nedostatek živin, asi nemám jelikož už jsem rok nebyla nemocná. Přibrat potřebuji, kvůli mé obavě, že ani nezačnu menstuovat. Předem děkuji za odpovědi 🙂

Nejlepší odpověď
kenyrts

za mlada nám dávali „rybí tuk“ sice to nebo nic moc,ale potom měl člověk takový hlad,že by snad snědl i hřebíky.(sa­mozřejmně nadsázka)
P.S.určitě tě by pomohl zvýšit APETIT.

Další odpovědi
panenka

milá glossy pokud chceš přibrat tak začni jest třeba 5 krát denně po malých porcích k tomu si dej třeba zákusek,zkrátka se nut něco během dne sníst ale vždy to jídlo 5 krát denně dodržuj a uvidíš že to pude samo to přibírání

HOMER

To je jednoduché,zační víc jíst.Skus navštívit nějakého odborníka na výživu.Poraď se s rodiči jestli ti pomohou nějakého najít.Já bych ti prozačátek doporučil více snídat a vůbec zvětšit porce jídla.Jestli ti bude dělat problémy víc jíst,tak například zezačátku vezmi hodně druhů jídel a od každého sněz trochu.Jez prostě víc(hlavně kalorických jídel) a přibereš,to je jisté.Dále když člověk hubne,hlavně nesmí pít sladké limonády…

Michal

Existuje plno léků a vitaminů,které napomáhají tomu,aby jednotlivec přibral na váze.Bude nutné poradit se s diabetologem a endokrinologem.Klid vaší lékařky mne děsí. Nebo může být vše trchu jinak?!

afro.minerva

Já bych určitě na tvém místě zašla za doktorem a nebrala ohledy na jeho nicnedělání. Určitě by tam měla jít s tebou i tvoje maminka. Otázka zní, proč jsi celý život tak hubená. To je to, co musíš zjistit. Takže by jsi měla určitě podstoupit nějaké důkladnější vyšetření u odborníka a pak bych na tvém místě vyhledala nějakého odborníka přes výživu. Je možné, že ti v těle něco schází. Držím palce, ať se ti to povede.