orestez

Jak členové orchestru dokáží tvrdě pracovat na stravování, aby si v tiché pasáži neprcli?

Ve všech halách se práší, v továrních, i v těch koncertních. Jak kýchají hudebníci když nemohou čekat na fortissimo? Nebo když houslistka snědla zkažená vejce a v šatně jí trombonista musí říct Evo, z tebe to dneska šlo víc než ze mě.

Orchestral appearance at the 2012 London ceremony https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Atnk5ROeK9Q

Odpovědi
MiKu

No nejsem členka žádného hudebního tělesa, ale předpokládám, že prdí buď tiše nebo si to schovají na potom nebo vypouští plyny v pasážích, kdy to není slyšet stejně jako když dirigent řve apod. :P a kýchání holt musí potlačit…