Petra66

Jak často si myjete brýle. Já pouze, když nevidím. Je to správně?

Nejlepší odpověď
marci1

A já bláhová jsem si myslela, že brýle se používají k lepšímu vidění. 🙂

Další odpovědi
Kelt

Doktorka mi předepsala nové brýle, a k tomu jsem dostal i čistící prostředek ve spreji. Jeden je červený, druhý čirý. Stříknu na brýle a otřu ubrouskem nebo hadříkem. Obvykle jednou za dva až tři dny, jindy podle potřeby. Samozřejmě, když nevidím, tak okamžitě. Nutno poznamenat, že takové několikasekundové cmrdlání se nevyrovná vyčištění brýlí v ultrazvuku. Otázka, zda je to správné?
Jak pro koho? Když si budeš čistit brýle jednou za týden, nebo 10 x za den, budeš si kupovat podle toho čistící prostředky. A brýle bys měla používat, abys dobře viděla. Samozřejmě je lepší mít dobrý zrak, kdy nepotřebuješ brýle.

Kepler

To není správně. To je jako spravit si brzdy až se vybourám. Skla si čistím i když si na něm udělám jen otisk prstu. Nesnáším, když nejsou absolutně průhledná a dělají se na něm různé šajny, mlhy a podobné nasratelnosti.

Drap

Vždy když se mi náhle zhorší zrak. Dost často to pomůže.