patata

Jak často se může měnit praktický lékař?

Nejlepší odpověď
panenka

Záleží u které pojištovný jste mě například u ZP MV ČR řekly,že lékaře, u kterého jsem registrována, můžu změnit jednou za tři měsíce,a lékař musí být smluvním partnerem ZP MV ČR.

Další odpovědi
Miroslavst

Ne za tři měsíce, ale sice to jsou také tři měsíce, ale vždy jen na začátku čtvrtletí.

hanulka11

Mám za to ,že ne častěji než za 3 měsíce.

hledala jsem a našla toto…
Jak často mohu měnit praktického lékaře a zubaře?

Lékaře můžete měnit jednou za tři měsíce.

http://www.aha­online.cz/cla­nek/trapasy/35409/toh­le-si-k-vam-doktori-nesmeji-dovolit-30-prav-pacientu.html

venkovan

Copak měnit, ale otázkou je zda je za koho. U nás někteří praktičtí lékaři prakticky nové lidi neberou.