čubánek

Vodní dýmka a škodlivost

Myslíte si že vodní dýmka škodí hodně ne moc ne ? Každý tvrdí něco jiného děkuji

Nejlepší odpověď
Kroupič

Ahoj, jde o to jak často ji máš :) Když ji máš jednu do měsíce, tak to není tak horzné jako kdyby si ji měl každý den. Ale když se srovná shi sha s cigárama tak je horší to ANO :D

Další odpovědi
Tiiit

já nevím no.. její kouř je studený a tak je těžší.. takže půjde dál do plic..

venkovan

Proč kouřit?