OuSí

Cigarety vs. Vodní dýmka ?

Co je škodlivější Vodní dýmka bo cigarety ?

Nejlepší odpověď
Gorouš

Nedávno jsem četl na novinkách v koktejlu článek o vodní dýmce. Tam bylo napsané, že jeden z mylných mýtů je, že vodní dýmka je zdravější. Při jednom vdechnutí vodní dýmky vdechujete najednou sto cigaret. Ale dým od cigaret se může dostat ven z těla, kdyžto u dýmky se potom studený kouř z plic dostat nedá. Já bych absolutně nekouřil, obojí je nezdravé.

Další odpovědi
BEAES

Bude to tak nastejno, ale občasné kouření vodní dýmky je určitě lepší, než 3 cigarety denně.

Lucimia

samozřejmě cigarety.

frog

Tabák ve vodní dýmce obsahuji více dehtu (který asi škodí plicím nejvíce), ale na druhou stranu, neobsahuje tolik ostatních škodlivin, které se přidávají do cigaretového tabáku.

Pokud je ale vodní dýmka užívána častěji (vícekrát týdně) je více škodlivá než cigarety v podobném množství (délka a frekvence potáhnutí).

Zdroj: answers.yahoo­.com/question/in­dex?qid=20090320235758A­AkkgmY

panenka

jsou to cigarety,vodní dýmka tak škodlivá není.