Luis-siul

Instalace Windows 7 na počítač od HP

Dobrý den, nedávno jsem si kopil počítáčovou sestavu (case) od firmy HP. Ze základu je v počítači nainstalovaný FreeDos. Se samotnou instalací Win 7 nemám problém, spíš bych se chtěl zeptat zda je nutné tento FreeDos odinstalovat, popřípadě nějak přenastavit BIOS??
Za odpovědi děkuji..

Nejlepší odpověď
casey

jestlize pri instalaci win7 pouzijete disk ci diskovy oddil na kterem byl instalovan freedos premazne se sam. V biosu myslim netreba prenastavit nic, oni velci vyrobci jako HP, Dell atd. maji stejne vlastni bios, ktery nema tak velke moznosti nastaveni.

Další odpovědi
lorem

Nutné to není je možné mít nainstalováno několik operačních systémů na jednom pc nicméně FreeDos Vám asi k ničemu nebude, tak se nemusíte ostýchat a při instalaci zformátovat celý disk.

Co se nastavení BIOS týče před instalací systému se ujistěte o správnosti BOOT Sequence médium z kterého budete instalovat je potřeba mít v pořadí před pevným diskem, po instalaci systému doporučuji předělat Boot Sequence tak aby byl pevný disk na prvním místě pro rychlejší start systému.