routt

instalace windows 7 na pc xp

Kde zdarma stáhnu z internetu software windows 7 (freeware) home premium na pc XP?A lze ho ninstalovat na xp???Jako že nebudu mít xp ale win. 7 ?????

Nejlepší odpověď
DDarent

Je to nelegální a pokud ti na to přídou (pravidelné kontroly) tak budeš platit pokutu a to DOST VYSOKOU!!!

Další odpovědi
arygnoc

no pekař také nerozdává rohlíky zadara.
nestahuj, vytáhni peněženku a jdi si koupit.
potom budeš mít w7.
to, co se chystáš udělat, je KRÁDEŽ.

anebo, kyž chceš něco zadarmo, nainstaluj si ubuntu. to lze i z xp.

Michal Kole

Win 7 bohužel není freeware. To je placený software. Existuje pouze trial verze ta zdarma je ale jen na 90 dnů.

http://www.slu­necnice.cz/sw/win­dows-7-enterprise/