dan1005ful1

Windows 7 instalace?

Zdravím dnes jsem si znova nainstaloval čistý windows 7 ale problém je v tom že teď mám v pc 2 windows ale nevím jak se zbavit toho starého nebo jak to udělat už přímo u instalace nového předem díky vše je originál.Přein­staloval jsem windows znáte to.

Nejlepší odpověď
huxa

Trošku upravím Hamona. Nejsnažší je čistá instalace, naformátuješ disk a zde poté naistaluješ windows7. Jinak si také můžeš vytvořit více oddílů a na jeden dát data a druhý naformátovat a nainstalovat nové windows. Být tebou, znova je nainstaluji na naformátovaný disk a případně jiné disky s OS také naformátuji, případně vymažu soubory od windowsu, které z něj dělají bootovací medium.

Další odpovědi
Hamon

Protože se nevyznám v medicíně, neoperuju si slepé střevo.
Při instalaci je nejjednodušší znovu rozdělit disk (tím přijdeš o data – ZÁLOHOVAT a ověřit zálohu) a naformátovat. Teď můžeš původní instaaci smazat a oprait fixboot a fixmbr. Ale jednodušší bude nová čistá instalace, kdo ví, co jsi s tím vyvedl :)