MinisCZ

Instalování Win7 HP

Ahoj chci se zeptat jestli když si koupím počítač HAL3000 bez OS a mám koupenou Windows 7 Home premium Verzi pro upgrade jestli budu muset nainstalovat Win XP nebo stáhnout Win 7 HP normál DVD z netu. Předem děkuji za radu :)
Doplňuji:
Tak teda děkuji :) a Win 8 instalovat nechci… mám ho na Notebooku a ta beta mi vyhovuje ale nejde tam CS 1.6

Odpovědi
jpau

Pokud máš verzi pro upgrade tak musíš napřed nainstalovat starší Win nebo nižšší 7 (např. starter).

Samozřejmě, že pokud použiješ upgrade na NEzakoupený systém, tak je celá instalace kradená, i když máš koupený upgrade…

Michal Kole

Obávám se, že bude potřeba nainstálovat Xp, protože bude potřeba ověřit licenční kód.

anonym

Nainstaluj si Windows 8
http://window­s.microsoft.com/cs-CZ/windows-8/download