Jak spustit instalaci Windows XP Home přímo z CD ?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Po vložení botovacího cd-instalačního cd při spuštění počítače.
V biosu musí být nastaveno 1. čtení z cd room

Další odpovědi
emba5

Podívej se do manuálu základní desky a dej CD do mech. např u Gigabite přes klávesu F12 kterou stiskneš před najetím biosu a otevřeš volbu z čeho se má načíst systém a po potvrzení po najetí biosu se spustí instalace,nebo musíš v biosu nastavit bootovaní z CD pak PC restartuješ a po biosu potvrdíš

Zdroj: http://www.xma­estro.com/view­.php?cisloclan­ku=2007120022