dobyvatel21

jaký je rozdíl mezi win 7 hp a win 7 profesional

Odpovědi
Bedy

Rozdíly pro běžného uživatele jsou naprosto minimální. Pokud neplánujete počítač používat ve firemní síti, je naprosto zbytečné utrácet za verzi Professional, která například podporuje zapojení počítače do domény, vytvořit vlastní síť a podpora tzv. XP Mode, což je takový virtuální počítač, kde lze bez problému spouštět staré aplikace a v neposlední řadě mohu zmínit pokročilé síťové zálohování.

Opravdu pokud Windows budete instalovat do domácího počítače pro nějaké běžné použití, je zbytečné utrácet peníze navíc za něco, co vlastně nevyužijete.