Drap

Hrozí nám úbytek plavacích otázek ?

Jak jsem se před chvílí dozvěděl z dedukce Dr.Axla , zřejmě ubude plavacích otázek.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vadi-vam-ze-uz-jsem-nemuzou-prispivat-neregistrovany
Mám je přestat sbírat, nebo se je pokusí někdo nahradit ?

Nejlepší odpověď
anonym

Ahoj srandisto, zase mne uvádíš v otázce.
Takže jen krátká replika, je-li má premisa správná, nehrozí jen úbytek, ale přímo absence těchto „plaváčkovských“ stereotypů, rozhodně už ne jako anonym, (pakliže se neobjeví v jiné multiidentitě, jak tazatel sám naznačuje).
Ostatně do měsíce a do dne, uvidíme sami, ne?

Další odpovědi
anonym

Ahoj, Drape. Myslím, že nejlepší bude pokračovat. Ty pokračuj ve svém díle, Dr. Axl bude také pokračovat ve svém a jak by řekl poeta – sejdeme se všichni u jednoho velkého stolu…
Asi nejen podoba nové verze, ale i její pojetí bude to, co je třeba se naučit respektovat.