Avatar uživatele
Michal Kole

Vadí Vám, že už jsem nemůžou přispívat „neregistrovaný“ ?

Já se obávám, že tu vzniknou „muullti identity“ a nebo to některé uživatele odradí se zeptat a budou žít v nevědomosti, pokud je dotaz delikátní (sex, výkon trestu, nemoc)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kapka, anonym před 4377 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Vadí mně to tak ,že jsem to do vůbec nevěděl.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Tak to je mi potom jasné, proč se změnilo zaměření otázek. Ne každý se bude chtít kvůli anonymnímu dotazu registrovat. Jsem toho názoru, že to bude ke škodě veci.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Je nám jasné, proč se ptáš právě ty.
Vadí to pouze 2 uživatelům, tomu, kdo vkládal „plavací“ otázky a Drapovi, který je sbíral.
Provozovatel provedl tuto změnu po vyhodnocení převažujících anonymů a zároveň tím posílil svou povinnost eliminovat kolize se zákonem i pravidly.
Multiidentit od začátku Odpovědí mírně ubylo a v souvislosti se změnou formátu nedošlo k výrazným výkyvům. Kromě toho i duplicitní profil je průkazně identifikovatelný.
Registrace je zcela anonymní, nikoho neomezuje, může se ptát na cokoliv, má navíc možnost odpovídat i přispívat do diskuze a osobní údaje je provozovatel ze zákona povinen chránit.
Kdo má čisté úmysly, toho se to netýká a pro ostatní ubyl balast a leckdy velice vulgární výrazivo.
Doplňuji:
P.S. Tvůj překlep „že už jsem“ je úsměvný a zároveň přiznávající se.
Stejně už je to proláklý, tak na tom nesejde, pokud se ventiluš i pod svým pravým nickem.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vivatis

Cože oni nemůžou?Další nevýhoda nobého vzhledu!Určitě mi to vadí, ale registrace netrvá ani 2 minuty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

přerti si Michale toto nevím kde jsi k takovému závěru došel… možná se ale mýlím já , ale podle toho co čtu mohou přispívat

Vložit novou otázku může i neregistrovaný uživatel, otázka je zveřejněna na základě potvrzení otázky prokliknutím odkazu v e-mailové zprávě automaticky zaslané uživateli na adresu uvedenou při vložení otázky.
Prohlížet otázky a odpovědi, vyhledávat otázky a odpovědi a prohlížet profil uživatelů mohou i neregistrovaní uživatelé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lukas.zmizik

chceš-li odněkud odradit potenciální uživatele, donuť je se registrovat…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Stránky načítají natolik pomalu, že ani nestihly dvojhlásku ve slově „ventiluješ“ (píši schválně hódně pomalu), byť jsem je vědomě na klávesnici zmáčkl kompletně.

před 4376 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek