Kepler

Hodila by se vám taková zajímavá brigádička asistenta?

https://posilej­.cz/zasilka/bC1i­MUUF

Takové mentálně postižené potkávám denně, skoro by se to dalo považovat za veřejné nebezpečí č.1 Jaké máte vlastní zkušenosti a zažili jste zajímavé epizody?
Byl jsem upozorněn, že se vám ten odkaz neotevírá, ale mně to jde. Tak jsem zkopíroval přes úložiště a znovu vložil sem. Už vám to jde? Byla by to škoda, to video je super

Nejlepší odpověď
Drap

Netuším na co se ptáš. Z otázky to nevyplývá.Možná kdyby byl funkční odkaz, tak by to bylo jasnější.

Další odpovědi
Klaproth

Ten odkaz na email je super. A co dál?

marci1

Brigádička asistenta? Já musím v jednom kuse asistovat a navádět správným směrem svou osobu, jinak by do mě každý s hlavou vraženou do mobilu vrazil. 🙂

Mc Merkurion

… víš jak bych se u toho nachodil !!!

ivzez

To video je super, ale brigáda by mne nelákala.
Snad jen ta část na dětském hřišti s houpačkou.

orestez

Marci1, sory, tak tos byla ty? Co ta boule, já si ji zatlačil svým mobilem.

Kepler

Zkopíroval jsem odkaz, který mi přišel mailem a vložil do otázky. Mně to otevřít jde, tak nevím, kde je zakopaný pes. Zkopíroval jsem to na úložiště, odkud si to můžete stáhnout. Doufám, že to půjde, stojí to za to.

annas

Nejen Seznam chrání Vaše soukromí, proto se odkaz neotevřel.
Vy jej vidíte, protože jste přihlášený do svého mailu, nikdo jiný, pokud nezná Vaše přihlašovací údaje, se k příloze nedostane.

ivzez

Z toho si nic nedělejte, málokdo kontroluje, kam který odkaz vede.

V některých e-mailech chodíí odkazy na materiál uložený
v internetu, jindy jde o přílohu zprávy. Odkaz vedoucí jinam
otevře každý, přílohu jenom příjemce e-mailu.

annas

Teď je to v pořádku, někde záběry jsou legrační. A podaná ruka by mnoha pomohla.

Mc Merkurion

… odkaz je na emajlovou schránku, tam si moc nepočtu, nechce mně to tam pustit …