AntoninNav

Jak se jmenuje film, v němž byla mladá učitelka, dcera školníka, znásilněna a zavražděna svými studenty?

Nedávno jsem si vzpomněl na film, který jsem viděl asi před 6 lety a rád bych se na něj podíval znova, bohužel si už nepamatuji název, a proto se ptám vás. Děj byl asi takový: Mladá učitelka, která učila na střední škole, byla znásilněna a zavražděna svými studenty, tato učitelka byla dcera školníka, který pracoval na stejné škole a tušil nebo věděl, kdo její dceru zabil, a tito studenti postupem času spáchali sebevraždu nebo zemřeli jiným způsobem. Budu rád za každou možnost.

Nejlepší odpověď
MonkeyKing

Bastardi

trailer: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=fznCv0eqox4