Mony23

Hledám název filmu o chlapci s poruchou růstu!

Hledám film, který jsem viděla někdy před cca deseti lety, je to film o klukovi, který má poruchu růstu, on neroste, je malý, ale orgány se vyvíjejí normálně a seznámí se s nějakým velkým klukem, který je hloupý, skamarádí se a jsou všude spolu a ten velký ho stále nosí na zádech. nakonec chlapec s poruchou růstu umře!

Nejlepší odpověď
iceT

Domnívám se že je to tenhle film,moc pěkný a moc smutný příběh to byl
http://www.csfd­.cz/film/14800-max-a-kevin/

Další odpovědi
KdoSiOdJinud

A co třeba tenhle? Pitt tam mládne místo stárne, taky citovka…

Zdroj: www.csfd.cz/fil­m/221714-podivuhodny-pripad-benjamina-buttona/

Mony23

a nevíte náhodou kde bych ten film stáhla?