sofid

Hledám název filmu, pamatuji si minimum informací

Vím že to byl akční, válečný film starší než rok 2000 si myslím že nebyl, vím že jeden voják se před nepřátely schoval myslim že v blátě nebo dokonce pod mrtvolama a oni těsně kolem něho prošli ale nevím jestli si ho všimli.Taky se mi zdá že to byl něco jako výsadkář nebo tak něco a přistál zrovna v oblasti nepřátel. Vím že to není skoro žádná informace a omlouvám se za zbytečnou otázkou ale hrozně bych ten film chtěl vidět a strašně mě štve že o něm nevím více.
Ps.: tady tenhle okamžik mi utkvěl v paměti a nevím proč.
Předem moc děkuji za odpovědi.
Doplňuji:
JJ je to on moc děkuji :)

Nejlepší odpověď
gepik

Asi hledáš film -Za nepřátelskou linií –

Zdroj: http://www.csfd­.cz/film/16738-za-nepratelskou-linii/

Další odpovědi
iceT

Sice minimum informací,ale zato podstatná informace,film byl jeden z prvních jakoby válečných,který jsem viděla,jinak mě tenhke žánr moc neříkal,ale tole byla fakt pecka.