panenka

GPS v mobilu

Dorý den koupila jsem si telefon Samsung S 5620 Monte a chtěla bych se zeptat jak se do toho telefonu nahrává Gps trasa a jak si do něj nahrát (obsahuje i mp3)své oblíbené písničky děkuji moc prosím o přesný postup nebo odkaz na stránku jak na to

Nejlepší odpověď
1popelka1

Odpovím jen na část otázky – nahrání mp3.
U mobilu by měl být i USB kabel – stejný princip jako, když si stahujete fotky z foťáku. Akorát to děláte naopak (přenášíte z pc do mobilu) – zapojíte kablík (mobil-pc), najdete si v počítači soubory, které chcete v mobilu a přesunete si je, např. zkopírováním (stejně jako si přenášíte/kopí­rujete soubory z pc do flešky a naopak nebo soubory na počítači).

Další odpovědi
anonym

pokud tou „GPS trasou“ máš na mysli tradiční navigační software s mapovými podklady …

… tak samsung právě k tomu tvému telefonu Monte poskytuje zdarma licenci na navigaci s názvem „NaviExpert“ je lokalizovaná do českého jazyka a používá stejné mapové podklady české republiky jako například Nokia ve svých Ovi Maps …

informace:
http://www.mo­bilmania.cz/clan­ky/take-samsung-zacal-davat-navigaci-do-mobilu-zdarma/sc-3-a-1125305/defau­lt.aspx
nebo
http://mobili­zujeme.cz/clan­ky/samsung-s5620-monte-navigace-naviexpert-zdarma-ke-stazeni/
nebo
http://navigo­vat.mobilmani­a.cz/clanky/na­vigace-naviexpert-v-samsung-monte-fotorecenze/sc-3-a-1314550

… do telefonu by mělo stačit jen zadat adresu http://m.cz.sam­sungapps.com/ a hledat odkaz k instalaci map NaviExpert, řidit se pokyny (možná bude nutná registrace)

Gollumek.88

obvykle se do telefonu nahrává přes kabel, který si dostala k telefonu.

Marsyas

…a já na druhou část otázky: Prvně si musíš sehmat GPS software, nějaký mapový software do telefonu. Když ho máš, můžeš si trasu vytvořit přímo v něm, nebo si jí vyexportovat ve vhodném formátu třeba z google map. Ale GPS čipy v mobilu moc nefungují, nečekej zázraky…

panenka

Chtěla bych si georgi stáhnout do svého mobilu navigaci pro tento mobil Samsung monte můžeš mi poradit jak se to přesně dělá a kde si to stáhnout díky moc.

anonym

zkuste upresnit co si predstavujete pod pojmem gps trasa. to je takovy nic malo vypovidajici termin lze si pod nim predstavit samozrejme gpx soubor mnoziny bodu, ale to patrne nemate na mysli nebo prave to ?