Heřman

Které z těchto funkcí v mobilu nejvíce spotřebovává energii z baterie.

Wi-Fi, Bluetooth, Podsvícení, Data, Zvuk, GPS, Auto. syn., Letadlo, Příst. bod, Roaming

Nejlepší odpověď
www

Trvale zapnuté GPS, WiFi. Neustále totiž mobil nejen při pohybu hledá.
Možná jsi zapoměl na hry, taky nářez.
Doplňuji:
Z uvedeného zkrátka všechny aplikace, které jsou nepřetržitě aktualizovány (neznám všechny tebou uvedené).

Další odpovědi
jpau

Podsvícení
Wi-fi
Bluetooth
data
Letadlo je v podstatě úsporný režim (i když úspora energie není jeho prvořadý účel)
Auto. syn. je-li přes kabel tak je zároveň i nabíjení.

Roaming je služba operátora, nesouvisí se spotřebou el. energie.

Jinak skutečné pořadí se může lišit, podsvícení má např. fakticky nejvyšší spotřebu, pracuje ale jen chvíli, takže je vlastně úspornější, než např. wifi, přes které např. synchornizuješ nějaké aplikace. V podstatě tedy nelze jednotlivé funkce posuzovat (z hlediska el. náročnosti) podle toho zda-li jsou zapnuté ale podle toho jak je využíváš…

brillant

Trvale zapnuté Bluetooth, Wi-Fi, GPS

Alesh

ježkovy voči, to je zas dotaz jak z nosu 🙂 Matláš pátý přes devátý, snažíš se porovnávat neporovnatelné.

Víc žere vše co víc zaměstnává displej, reprák, procesor a příjem a vysílání nějakých signálů. čili zvýšenou spotřebu mobilu budeš mít když:

  1. bude vydávat hlasitou hudbu (přehráváš hudbu nahlas)
  2. svítit displej na plné kule (aktivní navigace, displej se neztmavuje)
  3. hraní her
  4. přehrávání videa, hudby
  5. permanentně zapnuté BT

atd.

panxnotdead

WiFi a GPS