postcd

Když přepnu smartphone do režimu letadlo, znamená to že z mobilu nejde žádné záření?

když přepnu svůj smartphone Samsung galaxy do režimu Letadlo, znamená to, že z mobilu nejde žádné záření, kromě elektromagnetického pole běžné pro všechny přístroje na elektřinu?

Nejlepší odpověď
beer

Je to u všech systémů stejné:

Co je režim v letadle?

Letecké společnosti často vyžadují, abyste během letu vypnuli telefon. Režim v letadle je nastavení telefonu, které vám umožní najednou v telefonu vypnout mobilní připojení, připojení Wi-Fi, rádio FM a Bluetooth. Díky tomu můžete využívat jiné aplikace, které nevyžadují mobilní připojení (například aplikace pro poslech hudby nebo sledování videa v telefonu). V režimu v letadle můžete nadále používat rádio FM a samostatně zapnout připojení Wi-Fi a Bluetooth. Mobilní připojení zůstane vypnuto, dokud režim v letadle nevypnete.
http://www.win­dowsphone.com/cs-cz/how-to/wp7/start/whats-airplane-mode