Avatar uživatele
ten který je

Funkce bluetooth

Na svém mobilním telefonu Sony Erikson mám pár fotek a videí,které bych chtěl převést do PC pomocí funkce bluetooth.Když zapnu na PC a mobilu tyto funkce,telefon mi hlásí že objekt nenalezen.Co mám dělat?Potřebuji ještě nějaké další zařízení?Propo­jovací kabel nemůžu nalézt a tak tedy mi zbývá tato možnost.Díky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? led, roxy52, Jahoda, flodur před 5010 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Fred

dalsi zarizeni nepotrebujete. K prenosu je nutne mit zapnute bluetooth na mobilu i na PC.
Zarizeni (mobil) musi byt nastaven jako viditelny (ostatnim zarizenim).
Na PC by myslim mela bezet sluzba pres kterou BT bezi.

Pak musite vyuzit nejaky sw, nevim co pouzivate, a zarizeni sparovat nez budete soubory prenaset.

Doporucuji program MyPhoneExplorer (zadejte do Googlu, stahnete, nainstalujte).
Zarizeni sparujete, mozna je treba neco nastavit (uz si nepamatuju, ale nejspis je to vse intuitivni) a pak se muzete na mobil kdykoli pripojit a prochazet pres pocitac soubory na mobilu, cist smsky, prochazet volani atd. Dokonce muzete z PC psat smsku (je pak odeslana normalne pres mobil, platite za ni jako byste ji psal z nej), archivovat si sms ci kontakty nebo mobil ovladat. Vse jednoduse, intuitivne primo z toho programu. Jo a take kdyz mate ten program spusten, vyskoci vam na PC okynko, kdyz prijde smska 🙂

Vic nevim, co bych takhle „naslepo“ poradil.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
roxy52

Mám taky Erika a taky mě nejde připojení.Ani tam,ani zpátky.Dokonce ani s kabelem.Ale fotky a videa dávám z mobilu do PC přes USB.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Cullinda

Zkuste to opačně – z PC do mobilu – třeba se Vám spustí ještě nějaký Bluetooth manager nebo tak něco.. Pak už by to mohlo jít..
Já mám taky SE (K790i) v Bluetooth manageru jsem zadala něco jako kanál – teď se mě mobil ani PC neptá, zda posílanou věc chci přijmout – bere to automaticky. Jen se to tam musí nějak nastavit.. Nějaký prográmek tam bude – ja mám na Toshibě s Vistou Bluetooth Manager.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek