ten který je

Funkce bluetooth

Na svém mobilním telefonu Sony Erikson mám pár fotek a videí,které bych chtěl převést do PC pomocí funkce bluetooth.Když zapnu na PC a mobilu tyto funkce,telefon mi hlásí že objekt nenalezen.Co mám dělat?Potřebuji ještě nějaké další zařízení?Propo­jovací kabel nemůžu nalézt a tak tedy mi zbývá tato možnost.Díky.

Nejlepší odpověď
Fred

dalsi zarizeni nepotrebujete. K prenosu je nutne mit zapnute bluetooth na mobilu i na PC.
Zarizeni (mobil) musi byt nastaven jako viditelny (ostatnim zarizenim).
Na PC by myslim mela bezet sluzba pres kterou BT bezi.

Pak musite vyuzit nejaky sw, nevim co pouzivate, a zarizeni sparovat nez budete soubory prenaset.

Doporucuji program MyPhoneExplorer (zadejte do Googlu, stahnete, nainstalujte).
Zarizeni sparujete, mozna je treba neco nastavit (uz si nepamatuju, ale nejspis je to vse intuitivni) a pak se muzete na mobil kdykoli pripojit a prochazet pres pocitac soubory na mobilu, cist smsky, prochazet volani atd. Dokonce muzete z PC psat smsku (je pak odeslana normalne pres mobil, platite za ni jako byste ji psal z nej), archivovat si sms ci kontakty nebo mobil ovladat. Vse jednoduse, intuitivne primo z toho programu. Jo a take kdyz mate ten program spusten, vyskoci vam na PC okynko, kdyz prijde smska 🙂

Vic nevim, co bych takhle „naslepo“ poradil.

Další odpovědi
roxy52

Mám taky Erika a taky mě nejde připojení.Ani tam,ani zpátky.Dokonce ani s kabelem.Ale fotky a videa dávám z mobilu do PC přes USB.

Cullinda

Zkuste to opačně – z PC do mobilu – třeba se Vám spustí ještě nějaký Bluetooth manager nebo tak něco.. Pak už by to mohlo jít..
Já mám taky SE (K790i) v Bluetooth manageru jsem zadala něco jako kanál – teď se mě mobil ani PC neptá, zda posílanou věc chci přijmout – bere to automaticky. Jen se to tam musí nějak nastavit.. Nějaký prográmek tam bude – ja mám na Toshibě s Vistou Bluetooth Manager.