Kterou z funkcí mobilu nejvíce používáte?

==================

Tak já poslední dobou používám funkci „nabíjení“!

Nejlepší odpověď
Emefej

Volání a příjem hovorů. A budík. Můj mobil toho moc víc neumí. Má i SMS, ale já jsem jich za 20 let napsal asi 5.

Další odpovědi
Hans51

Telefonování, SMS, budík.

gecco

Volání (za cca čtvrtrok – to jsem naposled čítače mazal, mám asi 65 hodin provolaných ´ven´ a cca hodinuapůl hovorů přijatých).
Na druhém místě jsou SMS…
___
Ale už jsem tím mým

  • škrabal čelní sklo auta od ledu
  • shazoval hnízdo (neobsazené) ze stromu
  • přitloukal lištu

Emefej ví, kterým (mobilem) to lze…
😉

sesednizkola

Facebook a internetovy prohlížeč

Pro zzzzz: pro android se jmenuje program Shazam co tohe umi.

Mc Merkurion

… baterku a budík …

zzzzz

Já nejčastěji volám:-) SMS nepíšu, sem tam zajdu na internet, no a docela hodně poslouchám hudbu.
Líbí se mi funkce, když hraje nějaká písnička v rádiu a spustí se nějaký program, ten program pozná, co to je za písničku a napíše její název, ten program nevím jak se jmenuje, a je jenom na vindousy, já mám androida, tak bych chtěla nějaký podobný na androida. Pokud někdo znáte, budu za radu moooooooocinky ráda 🙂

zjentek

Těžítko ;o

Bez legrace- nejčastěji užívaná funkce.

Drap

telefon a občas budík

led

Myslíte dva papierové poháriky spojené niťou?
Telefonovanie, nabíjanie.
Najlepšie by bolo, nahradiť ho tam-tam-om

mosoj

Tak samozřejmě telefonování, příjem autentizačních SMS v internetovém bankovnictví, kalendář, poznámky, čtení emailů, počasí, stručně zprávy, jízdní řády, mapy a navigaci. V poslední době jsem se naučil používat aplikaci Sazka na vyhodnocování sázek. Pro ty kdo sází naprosto perfektní. Foťák přečte čárový kód na tiketu a aplikace okamžitě vyhodnotí. Načtení deseti sloupců trvá 2–3 vteřiny a naprosto bez chyby.

marci1

Já ráááááádio! 🙂