Avatar uživatele
Kepler

Existuje něco pro barvení pleše?

Barvit vlasy už umí kdekdo, značkou Loreal počínaje. Nejradši bych odstín mahagon nebo wenge, jako můj nábytek. Barvu na kůži od ševců neberu.

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, marci1, aliendrone před 1932 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

Já si na mezery ve vlasech sypu černý pudr TOPPÍK:
https://www.es­sentino.cz/pro­dukty/toppik-zahustovac-vlasu-26338/p#tabs-descr

Používám ho víc než půl roku a vůbec neubývá 😁

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Krém na boty? 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

… a co solárko ???

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Slupky z ořechů?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Zeptej se nějaké kosmetičky jak si udělat makeup a jaké náčiní si máš pořídit aby Ti to ladilo. Druhá (trochu „mužnější“) možnost: Zeptej se u paragánů na maskování 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Možná zkusit ekologickou barvu Balakryl, Sokrates ap. nebo požádat tapéra a nějaký motiv

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Podezřele podezřelá otázka od chemika!! Opravdu neznáš KMnO4? Navíc je to vhodné i z hygienického hlediska (antispetické) – v lékárnách seženeš zcela běžně, nemusíš kvůli tomu hned objednávat v Pentě.

Tak to vybal – co za tím vězí? Nemůžu na to přijít! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orestez

Česání defekačního ústrojí hlavou?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
peterd108

Můžete si nechat nastřelit vlasy od plastického chirurga. Ale musíte počítat s tím, že to není zrovna levná záležitost.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Alien: mně ani tak nejde o to udělat ze sebe kudrnáče, jako spíš vyzkoušet nový trend: představ si – plešoun s mahagonovým letištěm. To abych neoslňoval okolojdoucí a byl taky krásný, jako ty. Mně to připadá jako dobrý nápad, pamatuj si to, jednou to do módy přijde. To trapné tetování brzy skončí, to už mi přijde za lepší nápad použít přírodní barvivo ze zelených slupek vlašských ořechů. Manganistany jsou sviňa.

před 1931 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Ach so! Kepler má podnikatelský záměr nebo aspiruje na pozici šéfa módních proroků, popřípadě kombinace obojího! :) ;)

Víš, já se kloním k tomu, že máš pravdu – vůbec by mne naplnění tvé predikce nepřekvapilo. Dokonce i s tím tetováním, to už je ostatně na ústupu, řekl bych. Nejde ani tak o to, že někdo si na sebe nechá vytetovat doslouva pouť i s kolotočem či jiné do oči bijící nevkusnosti, ale dnes už je očividné, že dámy, které si před 15 lety nechaly na sebe vytetovat něco třeba i pěkného (ve svých 25letech) DNES mají na sobě něco, co na mne působí jako značka „STOP“ popřípadě „Přikázaný směr objíždění“. :)

OMG – myslím OBJÍŽDĚNÍ ve smyslu změny směru trasy pohybu, ne TO co ty, chlívný kandidáte na zločince! ;) :D :D

Proč je KMnO4 sviňa? Vždyť jeho roztok předepisují jako zevní desinfekci, i když ne moc často, právě kvůli tomu obarvování, jenže já v tomto ohledu (barvení) nevidím rozdíl třeba oproti Betadinu či jódové tinktuře. (ale je fakt, že s jinými manganstany do styku nepřicházím) Navíc – z pyrotechnického hlediska je to MILÁČEK, když se tak rád zbavuje kyslíku! ;)

před 1929 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek