Kepler

Existuje něco pro barvení pleše?

Barvit vlasy už umí kdekdo, značkou Loreal počínaje. Nejradši bych odstín mahagon nebo wenge, jako můj nábytek. Barvu na kůži od ševců neberu.

Nejlepší odpověď
briketka10

Já si na mezery ve vlasech sypu černý pudr TOPPÍK:
https://www.es­sentino.cz/pro­dukty/toppik-zahustovac-vlasu-26338/p#tabs-descr

Používám ho víc než půl roku a vůbec neubývá 😁

Další odpovědi
marci1

Krém na boty? 🙂

Mc Merkurion

… a co solárko ???

Klaproth

Slupky z ořechů?

Dochy

Zeptej se nějaké kosmetičky jak si udělat makeup a jaké náčiní si máš pořídit aby Ti to ladilo. Druhá (trochu „mužnější“) možnost: Zeptej se u paragánů na maskování 😉

Kryšpín

Možná zkusit ekologickou barvu Balakryl, Sokrates ap. nebo požádat tapéra a nějaký motiv

aliendrone

Podezřele podezřelá otázka od chemika!! Opravdu neznáš KMnO4? Navíc je to vhodné i z hygienického hlediska (antispetické) – v lékárnách seženeš zcela běžně, nemusíš kvůli tomu hned objednávat v Pentě.

Tak to vybal – co za tím vězí? Nemůžu na to přijít! ;) :D :D

orestez

Česání defekačního ústrojí hlavou?

peterd108

Můžete si nechat nastřelit vlasy od plastického chirurga. Ale musíte počítat s tím, že to není zrovna levná záležitost.

Kepler

Alien: mně ani tak nejde o to udělat ze sebe kudrnáče, jako spíš vyzkoušet nový trend: představ si – plešoun s mahagonovým letištěm. To abych neoslňoval okolojdoucí a byl taky krásný, jako ty. Mně to připadá jako dobrý nápad, pamatuj si to, jednou to do módy přijde. To trapné tetování brzy skončí, to už mi přijde za lepší nápad použít přírodní barvivo ze zelených slupek vlašských ořechů. Manganistany jsou sviňa.

aliendrone

Ach so! Kepler má podnikatelský záměr nebo aspiruje na pozici šéfa módních proroků, popřípadě kombinace obojího! :) ;)

Víš, já se kloním k tomu, že máš pravdu – vůbec by mne naplnění tvé predikce nepřekvapilo. Dokonce i s tím tetováním, to už je ostatně na ústupu, řekl bych. Nejde ani tak o to, že někdo si na sebe nechá vytetovat doslouva pouť i s kolotočem či jiné do oči bijící nevkusnosti, ale dnes už je očividné, že dámy, které si před 15 lety nechaly na sebe vytetovat něco třeba i pěkného (ve svých 25letech) DNES mají na sobě něco, co na mne působí jako značka „STOP“ popřípadě „Přikázaný směr objíždění“. :)

OMG – myslím OBJÍŽDĚNÍ ve smyslu změny směru trasy pohybu, ne TO co ty, chlívný kandidáte na zločince! ;) :D :D

Proč je KMnO4 sviňa? Vždyť jeho roztok předepisují jako zevní desinfekci, i když ne moc často, právě kvůli tomu obarvování, jenže já v tomto ohledu (barvení) nevidím rozdíl třeba oproti Betadinu či jódové tinktuře. (ale je fakt, že s jinými manganstany do styku nepřicházím) Navíc – z pyrotechnického hlediska je to MILÁČEK, když se tak rád zbavuje kyslíku! ;)